خبر

می‌خواهیم خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی نشان بدهیم/ آمادگی روحی و روانی خوبی داریم

خبرورزشی –

یحیی گل‌محمدی درباره دیدار گل‌گهر و پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی مهم و حساسی را مقابل تیم خوب و باکیفیت گل‌گهر پیش رو داریم.

امتیازاتی هم که تاکنون گرفته نشان‌دهنده کیفیت خوب این تیم است. از لحاظ فنی جزو تیم‌های خوب لیگ برتر است‌.

وی ادامه داد : ما هم به این دلیل که هفته‌های  گذشته توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم، آمادگی روحی و روانی خوبی داریم. کسب سه امتیاز و بردن مسابقه هم هدف اصلی ما برای رسیدن به قهرمانی است‌.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: می‌دانیم بازی خیلی راحتی را پیش رو نداریم. متاسفانه امید عالیشاه، آل کثیر و سیامک نعمتی که سه بازیکن خوب پرسپولیس در بخش حمله هستند در اختیار نداریم. سایر نفرات آماده انجام یک بازی خوب هستند که امیدوارم همراه با برد باشد. 

گل‌محمدی افزود: خیلی خوشحالیم بار دیگر شرایطی پیش آمده که یک باربه شهر خوب سیرجان می‌رویم و اطمینان دارم مورد استقبال خوب هواداران این شهر هم قرار می‌گیریم. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم. متاسفانه پروازمان هم حدود دو ساعت به تاخیر افتاد. این پرواز چارتر است و همه از تاخیر آن متعجب هستیم اما امیدواریم بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم و روز خوب‌مان  باشد تا خود را به عنوان مدعی اصلی قهرمانی نشان بدهیم.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا