خبر

 مهلت مجدد ثبت‌نام کنکور 1401 آغاز شد


شفقنا- مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون سراسری 1401 از امروز آغاز و تا 4 اسفندماه ادامه دارد.

به گزارش شفقنا، متقاضیان‌ ثبت‌‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۴۰۱ در دوره‌های روزانه، نوبت دوم «شبانه»، نیمه‌حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و همچنین رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مهلت تعیین شده یعنی از ۱۰ تا ۲۰ بهمن‌ماه موفق به دریافت کدسوابق تحصیلی نشده‌اند یا به هر دلیل دیگری نتوانستند نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند، می‌توانند در مهلت مجدد یعنی از امروز یک شنبه اول اسفندماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند از اول تا روز چهارشنبه ۴ اسفندماه منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. متقاضیانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام کرده‌اند نیز درصورت تمایل در بازه زمانی فوق می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کند.

داوطلبان باید در درج معدل خود توجه داشته باشند، چرا که مغایرت در معدل، قبولی آنها را ملغی می‌‌کند، سازمان سنجش اموزش کشور پنج نوبت فرصت به داوطلبان می‌دهد تا معدل خود را اصلاح کنند، در غیر این صورت در صورت مغایرت، قبولی آنها در کنکور ۱۴۰۱ ملغی می‌شود.

در مرحله اول ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ شاهد افزایش ۴ درصدی داوطلبان نسبت به سال گذشته بودیم، تا کنون مجموعا بیش از یک میلیون و ۴۱۶ هزار داوطلب در پنج گروه آزمایشی برای کنکور ۱۴۰۱ نام‌نویسی کرده‌اند.

خبر قبلیگفت‌ وگوی وزیران خارجه عربستان و آمریکا درباره مذاکرات وینSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا