خبر

مهاجم سابق پرسپولیس در سودای بازگشت/ رونمایی از بازیکن جدید سرخپوشان در دربی شمالی ها؟ | جهان محتوا


نساجی مازندران با 19 گل یکی از بهترین خطوط حمله لیگ بیست و دوم است. به طوری که شاگردان حمید مطهری پس از سپاهان و گلوهار سومین خط حمله برتر فصل جاری را در اختیار دارند اما مطهری علیرغم ثبت این آمار از خط حمله تیمش راضی نبوده و به دنبال تغییرات و تحولات گسترده در خط حمله نساجی است. گفته می شود در ساعاتی دیگر در پیش رو، احتمال دو تغییر مهم در خط تیر تیم ماززنی وجود دارد.

اول اینکه حمید مطهری به دنبال جذب گادوین مانچا است و گفته می شود قصد دارد مانچا را با کریم اسلامی معاوضه کند. البته هنوز توافقات نهایی مدیران باشگاه ریسندگی و بافندگی مازندران و میس رفسنجان برای اجرای این انتقال منعقد نشده است اما با توجه به رضایت کادر فنی دو تیم، گفته می شود مبادله مبدا و اسلام یکی از نقل و انتقالات احتمالی تا پایان پنجره زمستانی است.

سرمربی نساجی مازندران برای پرکردن جای خالی محمدمهدی نظری به دنبال خرید مهاجم ایرانی بود. نظری به دلیل مصدومیت نمی تواند در نیم فصل تیمش را همراهی کند و نامش از لیست مازنی برای ایجاد جای خالی برای جذب مهاجم جدید حذف می شود و با وجود حضور آداما نیان گفته می شود. حمید مطهری در تلاش است تا مهاجم دیگری را به خدمت بگیرد.

از بابل تا گمشهر. بازگشت شریفی به لیگ برتر

مهدی شریفی گزینه مورد نظر حمید مطهری برای تقویت خط حمله نساجی است. شریفی فصل گذشته در تیم شهر خودرو حضور داشت و در نیم فصل اول در تیم کاسپین دریای بابل به میدان رفت و توانست به عنوان یک گلزن بدرخشد. البته او در نقش وینگر در تیم بابل مسئولیت بیشتری داشت و وظیفه خلق موقعیت های گلزنی را بر عهده داشت.

شریفی که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را دارد و در لیگ برتر در تیم سپاهان اصفهان شکوفا شده است، چشم به راه درخشش دوباره در سطح اول فوتبال ایران است و در روزهای اخیر مذاکرات خوبی با مدیران داشته است. . از باشگاه نساجی گفته می شود شاید پس از جلسه امروز، انتقال نساجی مازندران و سپاهان اصفهان، انتقال مهدی شریفی به نساجی قطعی شود.

هفته هجدهم شریفه شریف در انزلی؟

مهاجم 30 ساله اصفهانی به استثنای نساجی در میدان تیر تیم ملوان بندرانزلی نیز حضور داشت اما با مدیران باشگاه ملوان به توافق نرسید و حالا در اتفاقی جالب توجهی رخ داد. در صورت توافق نهایی با نساجی، الشریفی در اولین بازی با پیراهن تیم جدیدش فرصت بازی خواهد داشت و به مصاف تیم سلمان می رود و حمید مطهری نیز احتمالا در دربی شمال از مهاجم جدید تیمش رونمایی خواهد کرد. .

نساجی تنها یک خرید رسمی در بازار زمستانی دارد و به جز محمدرضا مهدی زاده که برای تقویت خط دفاعی نساجی مازندران به خدمت گرفته شده است، بازیکن دیگری به لیست تیم اضافه نشده است، اما موسی کولیبالی، گادوین منچا و مهدی چهریفی هستند. گفته می شود در حال مذاکره با مدیران باشگاه هستند و آنها نبافته هستند، این احتمال وجود دارد که تا چند ساعت آینده انتقال آنها به پایان برسد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا