خبر

مس رفسنجان در شرایط نرمال و مطلوب است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ربیعی پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: در مقابل تیم خوب فولاد بازی داریم که هم باشگاهشان هم کادر فنی و بازیکنان‌شان فوق‌العاده هستند.

وی افزود: تیم فولاد در هفته‌های گذشته و تقویت مناسبی که در نیم فصل صورت گرفت در شرایط مطلوبی قرار دارد تیم ما هم در شرایط نرمال و مطلوب خودش قرار دارد و می‌تواند نویدبخش بازی خوبی در فردا باشد می‌دانیم هر دو تیم شناخت لازم از همدیگر داریم. ان‌شاءالله فردا با ارائه برنامه مدنظرمان بتوانیم با دست پر از زمین خارج شویم.

ربیعی در خصوص محرومان و مصدومان بازی فردا گفت: بازیکن محروم نداریم ولی مصدومیت یکی، دو بازیکن داریم که نزدیک به دو، سه روز است مجید علیاری توانسته به تمرینات برگردد و در صورت نیاز شاید از وی در مقاطعی از بازی استفاده کنیم.

سرمربی مس رفسنجان در پاسخ به این سوال که بعضی تیم‌ها صرفاً دنبال کسب سه امتیاز بودند تا ارائه فوتبال زیبا و تماشاگر پسند اما مس رفسنجان از جمله تیم‌هایی بوده که علاوه بر فوتبال زیبا توانسته سه امتیاز را در اکثر بازی‌ها کسب کند، گفت: بارها گفتم چنانچه اگر نمایش تیم مس رفسنجان توانسته مورد پسند اهالی و منتقدان فوتبال قرار بگیرد جای بسی خوشحالی است ولی نوع بازی و سبک بازی هر تیم محترم و قابل اعتنا برای تیم و مربی‌اش است و این را محل نقد نمی‌دانم و فکر می‌کنم که باید به تمام ایده‌هایی که در بازی فوتبال توسط هر تیم ارائه می‌شود احترام لازم گذاشته شود، به‌هر حال هر مربی برای چیزی که بازی می‌کند برنامه‌ریزی و ایده خودش را دارد و قابل احترام است.

ربیعی افزود: اینکه قضاوت به چه حالتی صورت می‌گیرد من در مقام پاسخگویی خوبی نیستم من باید بتوانم کار خودم و ایده‌های خودم را برای تیمم انجام دهم و فکر می‌کنم قسمتی از کارهایی که ما داریم از بازی تیم مس فسنجان را انجام می‌دهیم و جلو می‌بریم هم ایرادات خودش را دارد و باید بتوانیم در مدت زمانی که فرصت داریم یک‌سری ایراداتی که حین بازی داریم بتوانیم برطرف کنیم برای همین اگر بخواهم مشخصاً در رابطه با سوال شما چیزی بگویم این است که یاد گرفتم در فوتبال به تمام سبک‌ها و ایده‌های فوتبالی احترام بگذارم.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا