خبر

مسئول دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب: مبانی فکری رهبران انقلاب اسلامی در حوزه ها تدریس شود


شفقنا- مسئول دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی گفت: باید حوزه‌های علمیه مبانی فکری و اندیشه‌ای امامین انقلاب را بشناسند و در جهاد تبیین نقش های مهمی را ایفا کنند.

به گزارش شفقنا از رسا، حجت الاسلام سعید صلح میرزایی مسئول دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی در قم، در جلسه افتتاح گروه سیره امامین انقلاب اسلامی در حسینیه مدرسه فقهی آل یاسین اظهار کرد: قبلاً نیز فعالیت‌های خوبی توسط این مجموعه انقلابی و حوزوی انجام شده است و تولیدات قابل قبولی منتشر شده است که امیدواریم با ایجاد گروه مستقل سیره امامین، مبانی و اندیشه های امامین انقلاب اسلامی به صورت منسجم­تر تبیین و ترویج شود.

او ضمن اشاره به لزوم جهاد تبیین در حوزه‌های علمیه اظهار کرد: باید حوزه‌های علمیه مبانی فکری و اندیشه‌ای امامین انقلاب را بشناسند و در جهاد تبیین نقش های مهمی را ایفا کنند.

مسئول دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی فعالیت‌های تبیینی را درباره سیره امامین انقلاب لازم و ضروری دانست وافزود: امسال در فضای مجازی کلیپ هایی از امام راحل منتشر شد که با تقطیع های کلام ایشان، به دنبال تحریف شخصیت امام راحل بودند.

او با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه تلاش دشمنان بر این است که از قم آنتی تز انقلاب درست کنند اظهار کرد: باید سربازان این میدان که طلاب و اساتید هستند به طور کامل تجهیز شده و علاوه بر کارهای رسانه‌ای و انتقال این پیام‌ها به جامعه، ضمن بصیرت افزایی خود، زمینه بصیرت افزایی دیگران را نیز به وجود آورند.

صلح میرزایی در پایان به ضرورت فراگیری مباحث ولایت فقیه، حکومت اسلامی و اندیشه امامین انقلاب در مقاطع تحصیلات رسمی طلاب و فضلای حوزه های علمیه تاکید و خواستار اجرایی شدن آن توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه شد.



Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا