خبر

مزایده و فروش 601 دستگاه خودروی بدون گارانتی سایپا (+جزئیات)


به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم، مزایده عمومی خودروهای فاقد گارانتی سایپا از ۶ تا ۱۰ اسفندماه به صورت شبانه روزی و آنلاین در پورتال رسمی این گروه خودروسازی برگزار می شود.

به گزارش عصر ایران، گروه خودروسازی سایپا ۶۰۱ دستگاه خودرو فاقد گارانتی را به صورت مزایده عمومی به فروش می رساند و مشتریان این خودروها می توانند از طریق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com فرایند ثبت نام را آغاز و در روزهای ۶ تا ۱۰ اسفندماه رسما با پرداخت ودیعه و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پیشنهادی برای خرید این خودروها اقدام کنند.

آن گونه که گروه خودروسازی سایپا  اعلام کرده در راستای تسهیل امور این مزایده، امکان رویت تصاویر خودروها در پورتال این مجموعه را فراهم کرده است؛ به علت شیوع دوباره ویروس کرونا در این دوره از برگزاری مزایده عمومی، امکان بازدید حضوری از خودروها مقدور نیست.

ثبت نام کنندگان با پرداخت ودیعه ۴ میلیون تومان، می توانند در فرآیند مزایده قرار گیرند.

براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج ۲ ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.گفتنی است تمام فرآیند این مزایده به صورت اینترنتی انجام می شود تا ضمن تسهیل امور، با روندی سریع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت تمام هموطنان در سراسر کشور در این طرح وجود داشته باشد./عصرایرانSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا