خبر

مرمت و نوسازی ۴۰۰ مخزن پسماند در منطقه ۲۲ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا علی‌بخشی از مرمت و نوسازی ۴۰۰ مخزن پسماند در یک ماه اخیر در این محدوده غربی تهران خبر داد و گفت: منطقه ۲۲ به عنوان پهناورترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید و محلات مسکونی این محدوده به شکل پراکنده است. به همین دلیل، جمع آوری پسماند تر در این منطقه در طول شبانه روز نیازمند یک مدیریت مناسب است که خوشبختانه این امر بدون هیچ کاستی در حال انجام است.

معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری منطقه ۲۲ به تعداد مخازن پسماند تر موجود در این منطقه اشاره کرد و گفت: یک هزار و ۴۰۰ مخزن در معابر محلات این منطقه وجود دارد که در پایش یک ماه اخیر ۴۰۰ مخزن نیاز به تعمیر و مرمت داشتند که در ۳۵۰ مورد تعمیرات انجام گرفته و ۵۰ مخزن دیگر نیز به دلیل فرسودگی از رده خارج شدند و مخازن جدید جایگزین شده است.

علی‌بخشی در خصوص اینکه نحوه تعمیر و مرمت این مخزن به چه شکل بوده است؛ افزود: حجم تعمیر و مرمت مخازن در مدت زمان یک ماه کار بسیار ویژه ای بوده است، به‌طوری که میانگین روزانه بین ۱۰ تا ۱۵ مخزن مورد تعمیر قرار گرفته شده است، برخی از این مخازن در محیط نصب شده مورد تعمیر قرار گرفتند و برخی دیگر نیاز به انتقال به کارگاه داشتند که در این زمینه برای اینکه محله مورد نظر با نبود مخزن مواجه نباشد مخزن در ابتدا جایگزین و سپس مخزن فرسوده جمع آوری می‌شود.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۲ ادامه داد: روند پایش و رسیدگی به مخازن فرسوده ادامه دارد و در صورتی که شهروندان با خرابی و فرسودگی مخازن محلی مواجه هستند می‌توانند با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا همکاران اقدام به مرمت و تعویض مخازن کنند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا