خبر

مدیریت جهادی پوسته‌های سخت را کنار می زند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، احمد وحیدی در نشست هماهنگی فرمانداران و شهرداران سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از مسئولانی که خدمت به مردم را انجام می‌دهند، اظهار داشت: بزرگترین سرمایه کشور در اختیار شما مسؤولان است این استان خودش یک سرمایه است در واقع دریایش، بندرش، مردمش و مرزهایش همه سرمایه هستند.

وی با اشاره به اینکه باید این سرمایه‌ها را ببینیم، خاطرنشان کرد: مگر کشورهای دیگر همه نفت دارند که آباد شدند فرض کنید نفت نداشتیم، سرمایه اصلی ما آب و خاک، فرهنگ، ابتکار و دانش است.

وزیر کشور با اشاره به اینکه باید ظرفیت‌ها را شکوفا کنیم، تصریح کرد: باید به این آب و خاک و سرزمین عشق بورزیم و فکر کنیم که نفت نداریم؛ خواهش دارم این ذهنیت را فعال کنید، این استان در اختیار شماست و راهی جز آبادانی آن نداریم ما باید خودمان را باور داشته باشیم.

وی ادامه داد: اعداد و بودجه‌هایی که به استان تخصیص داده می‌شود به اندازه‌ای نیست که همه مشکلات را برطرف و باعث توسعه چشم گیر استان شود؛ بنابراین تک تک مسئولان استان باید ایده و طرح برای بهبود امور در حوزه‌های کاری خود به خرج دهند.

وحیدی گفت: باید کارهایی که فوریت است در دستور کار قرار گیرد به این معنی که اگر شغل درست نکنیم و راه درست کنیم در مسیر رضایت مردم حرکت نکرده‌ایم چرا که مردم قبل از همه شغل می‌خواهند اگر شغل باشد و آدم‌ها بیکار نباشند مسائل خود به خود حل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید از لاک اداری خارج شوند، تصریح کرد: این مهم یعنی مدیریت جهادی مدیریتی است که پوسته‌های سخت را کنار می‌زند و به مردم خدمت می‌کند، ببینید چه کار می‌توان کرد و استعدادها را بیابید چون در این صورت استان رشد خواهد کرد.
وزیر کشور با بیان اینکه با ایجاد شغل ۹۸ درصد آسیب‌های اجتماعی از بین می‌رود، افزود: مسئولان استان باید در یک پیوستگی و یکپارچگی سرزمینی و در یک زنجیره واحد مسائل را حل کنند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا