خبر

مدیران موفق عصر دیجیتال چه ویژگی‌هایی دارند؟/+ویدئو


شفقنا رسانه- در عصر دیجیتال سازمانی موفق است که رهبری پویا و فعال در تمام زمینه‌ها داشته باشد. مدیری که هم در زمینه پرورش مهارت‌ها و استعدادهای دیجیتال فعالیت کند و هم پیوسته از افراد و مدیران خود برای رشد و پیشرفت حمایت کند. مهم‌ترین ویژگی یک مدیر سازمان در عصر جدید رسانه، حمایت همه‌جانبه از تجربه دیجیتال کارکنان، توسعه مهارت‌های دیجیتال و ایجاد فضای تجربه‌گری و سرمایه‌گذاری پیوسته برای کارکنان است.

 

به گزارش شفقنا رسانه، همیشه سازمان‌هایی موفق هستند و پیشرفت می‌کنند که رهبرانی کارآمد دارند. مهم‌ترین راهکارها و ویژگی‌های مدیر ارشد یک سازمان یا شرکت برای ایجاد تجربه موفق دیجیتال کارکنان به این ترتیب است:
حمایت همه‌جانبه از تجربه دیجیتال کارکنان یکی از ویژگی‌های رهبران است که باید به ایجاد تجربه دیجیتال مثبت برای کارکنان اعتقاد داشته و از همه جوانب آن حمایت کنند.
یکی از نقاط قوت رهبران، توسعه مهارت‌های دیجیتال است. مدیران ارشد باید به توسعه مهارت‌ها و پرورش استعدادهای دیجیتال در سازمان‌ها کمک کنند و با محول کردن برخی از وظایف به سایر کارکنان خود، انرژی خود را بر جنبه‌های حیاتی رشد سازمان بگذارند.
حمایت از ایده‌های متفاوت هم خصوصیت بعدی است و رهبران باید از افراد برای تقویت تفکر متفاوت حمایت کنند. چراکه این کار نه‌تنها به آنان کمک می‌کند تا بدانند کارکنان چه چیزهایی را مدنظر دارند بلکه متوجه میشوند مشتریان چه انتظاراتی دارند.
ایجاد فضای تجربه‌گری ویژگی منحصربه‌فرد مدیران ارشد سازمان‌هاست. رهبران باید کارکنان را به تلاش هوشمندانه و تجربه‌های جدید تشویق کنند؛ حتی اگر این تجربه‌ها به شکست منتهی شوند. همچنین پلتفرم‌های لازم را در اختیار آن‌ها قرار دهند تا مدل‌های کسب‌وکار و ایده‌های جدید خود را آزمایش کنند.
از مطلوب‌ترین ویژگی‌های رهبران سازمان‌های پیشرو می‌توان سرمایه‌گذاری پیوسته بر افراد و مدیران را نام برد. به این معنی که مدیران ارشد باید پیوسته از افراد و مدیران خود برای رشد و جانشین‌پروری حمایت کنند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا