خبر

مدیران برطرف کننده مشکلات مردم باشند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر، محمد هادی شامگاه چهارشنبه در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: بیش از ۲۵۰۰ نفر در دبیرخانه این جشنواره حضور داشتند.

وی ادامه داد: در این جشنواره نباید حق هر انسانی ضایع شود و قسم خورده ایم که در بیست و پنجمین دوره اجازه وقوع چنین اتفاقاتی را نخواهیم داد و تمامی کارکنان دولت در این جشنواره نیز از بین رفته اند.

رئیس جشنواره شهید رجایی استان فارس خاطرنشان کرد: در صورت وجود مشکل در شاخص ها می توان با ارائه نظر به مدیریت و تنظیم برنامه این کار را انجام داد. اندازه کوچک می توان این مشکل را به تهران گزارش کرد تا این شاخص برطرف شود.

به گفته این مقام مسئول، انقلابی ترین کسی است که در عین ضدانقلاب بودن، بیشترین خدمت را به مردم انجام دهد. بیشتر انسان نیز نسبت به وظایف خود کوتاهی می کند.

استاندار فارس یادآور شد: رسیدگی هر چه بیشتر به نیازهای مردم یکی از مطالبات در دولت است و مردم فارس مردمی عادل هستند تا جایی که همیشه از استانداران استان راضی هستند.

ایمان وی معتقد است: حضور و ارتباط با مردم از موضوعاتی است که باید در جامعه تبلیغ شود تا این آگاهی در جامعه ایجاد شود که مدیران در بین مردم باشند. بودن تا شعار دولت سیزدهم که کار و عزت است محقق شود.

عالی ترین مقام دولتی در استان فارس تصریح کرد: دستگاه های اجرایی باید برنامه داشته باشند اندازه کوچک با سه جزء کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت و خود دستگاه باید این برنامه ها را ارزیابی کند.

استاندار فارس بر اصول اساسی در دستگاه های اجرایی مانند پاسخگویی، سلامت اداری و خلاقیت تاکید کرد و افزود: یک مسئولی در تهران است که استاندار فارس نامه اداری برای او ارسال کرده که بعد از دو ماه به آن عمل نکرده است. .

وی ادامه داد: در جمهوری اسلامی وجود ندارد بستنی وجود ندارد و می توان به خوبی و با ایجاد علاقه بر همه مشکلات غلبه کرد کشتی همه مشکلات را حل کنید.

ایمان وی یادآور شد: اگر مدیران و کارگزاران انقلاب می توانستند به خوبی با مردم ارتباط برقرار کنند و نیازهای مردم را برطرف کنند، بیش از 99 درصد مردم از کار انقلاب حمایت می کردند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا