خبر

مدافعان استقلال باید به سربازی بروند/ آخرین تلاش مدیران باشگاه در خصوص یزدانی و مرادمند

خبرورزشی –

استقلالی‌ها مدعی هستند تعویق خدمت سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند حق قانونی آنها و این باشگاه است؛ در حالی که بسیاری معتقدند مدافعان استقلال باید در همین مقطع، راهی خدمت سربازی شوند همچنین مطرح شدن مباحثی درباره تعویق خدمت سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند، واکنش‌ها و حواشی زیادی را در پی داشته است.

با وجود تمام این واکنش‌ها و حواشی به وجود آمده در بحث خدمت سربازی دو بازیکن استقلال، باشگاه استقلال اعلام کرد که نامه‌نگاری‌ها برای به تعویق افتادن سربازی دو بازیکن استقلال انجام شده و منتظر پاسخ این نامه‌ها است.

بنابر آخرین قوانین، خدمت وظیفه عمومی ورزشکاران حرفه‌ای و قهرمانی در رشته‌های ورزشی فوتبال، والیبال و بسکتبال در سطح تیم ملی حداکثر تا ۳۰ سال تمام و لیگ برتر حداکثر تا ۲۸ سال تمام می‌تواند به تعویق انداخته شود و این دسته از مشمولان سپس برای انجام خدمت دوره ضرورت، اعزام شوند و باشگاه استقلال نیز به همین قوانین موجود استناد کرده است.

آخرین پیگیری ها نشان می‌دهد که دو بازیکن مذکور تا به این لحظه باید به خدمت سربازی اعزام شوند هرچند که همچنان تلاش‌هایی برای تعویق خدمت آن‌ها در حال صورت گرفتن است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا