خبر

ماجرای حکم انفصال موقت وزیر آموزش و پرورش | جهان محتوا


شفقنا- پس از صدور حکم انفصال موقت از سوی وزیر آموزش و پرورش از سوی شعبه چهل و چهارم دیوان عدالت اداری، وزارت آموزش و پرورش در این خصوص اطلاعیه ای صادر کرد.

در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش آمده است:

«پس از انتشار حکم برکناری موقت جناب عالی وزیر آموزش و پرورش از سوی شعبه چهل و چهارم دیوان عدالت اداری، سند شماره ۷۷۵۰ مورخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷ که مبنای آن بوده است به اطلاع شما می رساند. صدور حکم مذکور در سال 1392 تحت عنوان رسیدگی به سوابق خدمت شاکی پس از نامه ارسالی در تاریخ 20 خرداد 1392 توسط امور اداری شهرستان بهشهر و به موجب دستور عملیاتی شماره 60029447 مورخ 19 تیرماه 1392 از تاریخ 10/10/1397 مطابق مفاد رأی صادره و مقررات قانونی اجرا گردیده و به شعبه 4 دیوان عدالت اداری نیز کپی شده است.

اما علیرغم اعمال احتساب سنوات خدمت و صدور حکم انتخاب شغل توسط آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در استان مازندران، دلیل پیگیری مجدد دستور شاکی مبنی بر شرط قبول کسر و صدور مستمری. قرار صندوق بازنشستگی ارجاعی از دیوان عدالت اداری مبنی بر درخواست اجرای کامل مفاد مصوبه اصلی 1387 پس از طی مراحل اعاده دادرسی در دادگاه و عدم گزارش اعتراض به اجرای رأی صادره. ارگان های وزارت آموزش و پرورش و عدم اطلاع متهم از این پرونده، این پرونده منجر به صدور حکم عزل نامحدود شد و وی در بند 44 دیوان بین المللی دادگستری وزیر موقت آموزش و پرورش شد. قوه قضائیه اداری.

وی افزود: بدیهی است با توجه به اجرای مفاد رأی صادره از سوی دادگاه و درج سنوات خدمت شاکی در آموزش و پرورش استان مازندران، دستور پیگیری موضوع از طریق دیوان عدالت اداری صادر شد. “

اخبار قبلیلزوم احتیاط در تفسیر نرخ بیکاری/ مشاهده زهرا کریمی
خبر بعدیدر تصاویر: دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با آیت الله مکارم الشیرازیمنبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا