خبر

ماجراهای جالب و عجیب پرسپولیس و استقلال با برنامه فوتبال برتر

خبرورزشی –

افشین پیروانی با میثاقی و سپاهانی ها روی آنتن زنده درگیر شد و با صدای بلند گفت مطمئن باشید که مدیرعامل باشگاه ما روی خط برنامه شما نمی آید اما چند دقیقه بعد جعفر سمیعی روی خط رفت و با میثاقی مصاحبه کرد!عجیب تر این که چند هفته بعد پرسپولیسی ها در حرکتی عجیب ۵ کاپ قهرمانی تیمشان را به همان برنامه فوتبال برتر بردند تا دود از کله افشین پیروانی بلند شود.سرپرست پرسپولیس فکر همه چیز را می کرد جز این که مسئولان باشگاهش با میثاقی تعامل کنند و حتی کاپ های قهرمانی را به برنامه فوتبال برتر ببرند!این برنامه به دفعات بازیکنان پرسپولیس را هم دعوت کرد همان طور که ازراههای مختلف استقلالی ها را دعوت کرد. آن هم استقلالی که تمام بازیکنانش را ممنوع المصاحبه کرده است!

جالب این جا بود که در اوج بسته بودن فضای استقلال و درحالی که همه بازیکنان این تیم به خبرنگاران می گویند اگر مصاحبه کنیم آقا فرهاد ناراحت می شود،ناگهان ژستد و یامگا به برنامه فوتبال برتررفتند و چند هفته بعد هم امیر حسین حسین زاده به همین برنامه رفت. احتمالا آقا فرهاد فقط با مصاحبه کردن بازیکنانش با روزنامه ها و سایت ها مشکل دارد و حضور در برنامه فوتبال برتر خیلی هم خوب است و به پیشرفت تاکتیکی استقلال کمک می کند!مشابه همین داستان را در بعد مدیریتی در پرسپولیس هم داشتیم با این تفاوت که انصافا بازیکنان پرسپولیس هم با فوتبال برتر مصاحبه می کنند و هم با سایت و روزنامه ها.

آنچه سیاوش یزدانی در برنامه فوتبال برتر گفت (کاری به درست و غلط آن نداریم)در واقع آتش زیر خاکستری بود که منفجر شد و حالا دود آن به چشم استقلال می رود. بهر حال باید به سیاوش هم حق داد که کلی وعده شنیده و حالا هم استقلال را از دست داده و هم تیم ملی را. اما شک نکنید که این آخروعاقبت بستن درها روی مردم و رسانه هاست.وقتی مردم را محرم حساب نمی کنیم و فکر می کنیم که همه کارها با توان و قدرت خودمان درست می شود نتیجه همین می شود که حالا شده است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا