خبر

لزوم توجه به سه موضوع تولید، رصد و پایش در فضای مجازی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر ، سردار سیدباقر سادات حسینی شامگاه چهارشنبه در اولین گردهمایی سراسری بسیجیان سایبری شهرستان لامرد با عنوان یاران منتظر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد بودن تبیین گفت: نظام تهاجم هژمونی، منطقه جنگ نرم است که به دو بخش فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و رسانه ای تقسیم می شود که مهم ترین آن حوزه فضای مجازی است.

وی افزود: در این مرحله می توان گفت فضای مجازی در وضعیت فعلی پایه است بیشتر میدان درگیری و چالش بین نیروهای انقلابی و نظام سلطه.

وی تصریح کرد: حرف اول در این فضا جنگ علم است اگر بتوانیم در این جنگ دشمن را شکست دهیم. برای پیدا کردنبه یک معنا می توان گفت که فضای مجازی را برای خودمان ساختیم.

جانشین قرارگاه الثارالله تهران به اهمیت فضای مجازی با توجه به سخنان مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: اهمیت و اهمیت فضای مجازی کمتر از انقلاب اسلامی نیست و سخنان و دستورات رهبر معظم انقلاب اسلامی است. می توان از مقام معظم رهبری برای رسیدن به موفقیت استفاده کرد. در فضای مجازی

وی اذعان داشت: فضای مجازی طبق تعبیر مقام معظم رهبری مانند رودخانه ای متلاطم است و اگر آن را خوب خشک کنیم و اقدامات امنیتی را به درستی انجام دهیم، فضای مجازی به فرصت تبدیل می شود. من باشم.

و این مسئول ادامه داد: اگر نتوانیم از مقتضیات زمان، مکان و تخصص لازم به درستی استفاده کنیم، تهدید محسوب می شود و عواقب آن گریبانگیر ما خواهد شد.

سخنگوی گردهمایی بسیج فعالان فضای مجازی در لامرد گفت: برای اینکه بتوانیم اقدامات خوبی در حوزه فضای مجازی انجام دهیم باید به سه اصل تولید، مشاهده و رصد توجه جدی داشته باشیم.

وی بیان کرد: برای اینکه این سه از یکدیگر تعریف کنند، برای موفقیت در فضای مجازی مهارت خاصی لازم است. این سه حوزه است که می توانیم در فضای مجازی ثبت کنیم.

جانشین قرارگاه ثارالله تهران با اشاره به اینکه گردان های سایبری در فضای مجازی باید وظایف خود را به عنوان افسران جنگ نرم انجام دهند، گفت: بحمدالله نظام اسلامی وارد عرصه سختی شده که این را ثابت کرده است. به شدت در جهان.” من باشم که از محدودیت های بازداری در ارائه دشوار فراتر رفت من باشم و رژیم حاکم به خوبی می داند که ما در این زمینه به چه جایگاهی رسیده ایم من باشم.

سردار سادات حسینی افزود: در موضوع رصد باید به نتیجه خوبی برسیم که بتوان از آن جلوگیری کرد.

وی بیان کرد: باید با توجه به زمان و مقتضیات مربوطه تولیدات موثری داشته باشیم تا بتوانیم به خوبی بجنگیم و حمله کنیم و از موضع دفاعی به موضع بپردازیم. ماندارین دسترسی و کار کنید عشق بودن

جانشین قرارگاه الثل الله تهران خاطرنشان کرد: در بحث اعزام و عملیات باید تجربه کنیم که چقدر می توانیم عملیات خود را انجام دهیم.

سادات حسینی گفت: وقتی رزمنده های ما هم همینطور سد پایگاه آمریکا در این منطقه به عین تبدیل شده است بدن آنها به قدرت ایران پی برده اند.

ایشان با توجه به بیانات رهبری مبنی بر اینکه اگر یک ضربه بزنید ده می شوید، گفت: در حوزه اطلاعاتی، امنیتی و غیره، دشمن ما به این نتیجه رسید که اگر انفجاری رخ دهد. تعداد زیاد و متنوع ضربه خواهد زدمنبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا