خبر

لزوم توجه به بیمه محصولات کشاورزی برای جلوگیری از خسارات احتمالی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر، سید عماد شاهرخی امروز سه شنبه ساعت ملاقات یکی از بنیانگذاران شرکت بیمه محصولات کشاورزی لرستان بیان کرد: مراکز جهاد کشاورزی خرم آباد از قابلیت های خوبی در حوزه نیروی انسانی برخوردار است و باید از این عناصر فنی و علمی برای توسعه بخش کشاورزی بیشتر استفاده شود.

وی به عوامل مهم توسعه بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: سه عامل تأثیر مهم و اساسی در زمینه توسعه و پیشرفت کشاورزی دارد که عبارتند از عوامل علم، تولید و امنیت و هر کدام. به عنوان قابلیت هایی برای توسعه تلقی می شود و استفاده از آنها در این امر می تواند شاهد توسعه متوازن در بخش کشاورزی باشد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: کل تولیدات بخش کشاورزی در این مدل کشاورزی برنامه ریزی شده 125 میلیون تن است.

SRK توضیح داد: در راستای افزایش علاقه فری و کیفیت در محصولات کشاورزی، معتقدیم کارشناسان مراکز جهاد کشاورزی شهرستانها باید یک معاونت علمی ایجاد کنند تا بتوانند با برنامه مدون حرکت کنند و ارتباط سازنده ای با اساتید و پژوهشگران برقرار کنند.

وی با بیان اینکه بیمه محصولات کشاورزی خطر آسیب دیدن محصولات کشاورزی را کاهش می دهد، گفت: مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها در کنار مراکز جهاد کشاورزی استان ها موضوع تامین امنیت محصولات کشاورزی را جدی گرفته و تلاش می کنند. کشاورزان را آموزش دهید، متقاعد کنید و تشویق کنید تا محصولات کشاورزی شما را تضمین کنند و از ضررهای احتمالی جلوگیری کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان افزود: همه باید نهضت بیمه را در استان جدی بگیریم و ارزیابی های خوبی از جمله محصولات پیمانکاری و سایر محصولات را در سطح کشور کسب کنیم و رتبه خوبی را در این بیمه محصولات کشاورزی در سال کسب کنیم. کشور.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا