خبر

قوانین سخت‌گیرانه خمس در تراکتور/ حضور در برنامه‌ تلویزیونی ممنوع! | جهان محتواتراکتورسازی در این فصل با حضور 5 تیم اسپانیایی به روزهای خوب بازگشت و باشگاه تراکتورسازی روز گذشته قرارداد این مربی را برای 4 فصل دیگر تمدید کرد تا هواداران تراکتورسازی از این کار به عنوان عید غدیر خجسته یاد کنند.

الخمس در مدت زمان کوتاهی عملکرد خوبی داشت و از نظر فنی و نتیجه از بهترین های نیم فصل دوم است و آرایش تاکتیکی در الجراس به وضوح قابل مشاهده است و البته خواسته این تیم محدود به این نیست. فقط ورزشگاه بود و الخمس توانست از تمام زیرساخت ها بهره مند شود.

پنج نفری که در کمپ ویژه این باشگاه مستقر هستند، این روزها تمرینات صبح و عصر را در برنامه کاری خود قرار داده و اعضای این تیم در شرایط اردو قرار دارند و حضور اعضای تیم در برنامه های نوروزی ممنوع است. در روزهای تمرین و در روزهای تعطیل درمانگاه نیز باید با ایشان هماهنگی شود و این اجازه نیز مربوط به سخت گیری ایشان است.
البته موضوع دیگر مربوط به یک برنامه تلویزیونی است که در آن لوگوی اسپانسر این باشگاه (هواپیما آتا) در تصویر بازیکن تیم تراکتورسازی از روی پیراهن حذف شد و خامس از این موضوع مطلع شد. مدیریت باشگاه و بر اساس درخواست برنامه‌های ورزشی برای ارتباط تصویری با برنامه‌های تلویزیونی، از پاسخگویی خودداری کردند و اکنون تصمیم به اتخاذ محدودیت‌های پنج‌گانه مورد حمایت باشگاه قرار گرفته است.

بازیکنان و کادر فنی این تیم از محدودیت های حضور در برنامه های نوروزی مطلع شده اند اما محدودیتی برای مکالمه صوتی و نوشتاری نخواهند داشت و بازیکنان می توانند از طریق تماس تلفنی با رسانه ها ارتباط برقرار کنند.
این محدودیت های خاص خمس و سبک بازی تراکتور، روزهای خوبی را به هواداران نشان می دهد و این مربی بالاخره توانسته از امکانات و سازه های باشگاه تراکانور به نفع این تیم استفاده بهینه کند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا