آموزشی

قانون جذب خرید ماشین +راهکارهای طلایی


قانون جذب خرید ماشین | امروز می خواهیم مسئله قانون جذب برای خرید ماشین را از زیر مجموعه های قانون جذب   را برای شما تشریح کنیم.

قانون جذب خرید ماشین

این روزها کم نیستند افرادی که عشق ماشین دارند و می خواهند که ماشین دلخواهشان را بخرند و از سوی دیگر کم نیستند خانواده هایی که دوست دارند بعد از مدت ها پس انداز به ماشینی که رفاه را به خانواده ی شان هدیه دهد ، برسند و آن را تهیه کنند.

اما مسئله این جاست که علی رغم این میل شدید ، هنوز خیلی ها هستند که ماشین ندارند و هر روز حسرت می خورند که چرا نمی شود ماشین خرید ؟ از طرفی دیگر نیز تا می آیند و یک پس اندازی می کنند ، ماشین گران می شود و دیگر نمی توانند ماشین مورد نظرشان را بخرند.تازه اینها بخشی از هزار اتفاق و مانعی است که سر راه خرید ماشین برای افراد این جامعه وجود دارد و می توان به همین حالا نشست و تا صبح این دلایل و این موانع را بررسی کرد که چرا امروز خیلی از افراد جامعه با اینکه دوست دارند ماشین بخرند ، نمی توانند ماشین بخرند.

و همین مسئله دلیلی شد که ما مقاله ای در اختیار شما بگذاریم که راه رسیدن به ماشین مورد نظر و دلخواهتان را برایتان هموار تر کند.

ما در این مقاله می خواهیم به قانون جذب  و جملات تاکیدی برای خرید ماشین بپردازیم.

شاید شما هم بارها و بارها کلمه ی قانون جذب را شنیده باشید و یا اینکه به این فکر افتاده باشد که کتابی در این باب بخوانید و ویدیویی در این باب ببینید و تحت آموزش قرار بگیرید و شاید اصلا شما خودتان یکی از کسانی هستید که قانون جذب را درک کرده و از آن استفاده می کنید. اما دریک حالت کلی باید بگوییم که اگر روزی ما تنها در مورد قانون جذب به طور کلی صحبت می کردیم ، امروزه روند به کل عوض شده است و ما باید در باب قانون جذب نیز به طور تخصصی صحبت کنیم. یکی از بحث های تخصصی در حوزه ی قانون جذب ، بحث قانون جذب خرید ماشین است. طبق قانون جذب  و جملات تاکدی برای جذب ماشین برای خرید ماشین ، هر انسانی این توانایی را دارد که درهر مقطع از زندگی خود با واقع بینی ، همچنین پشتکار فراوان و صد البته درایت و مثبت اندیشی ، به ماشین دلخواهش برسد و ماشینی که می خواهد را خرید کند.

امروز در این مقاله شما خواهید آموخت که چگونه بدون هیچ استرسی و بدون هیچ صرف انرژی بسیاری بر روی راه های بیهوده ، با استفاده از قانون جذب خرید ماشین مسیر خودتان را برای رسیدن به خرد ماشین هموار کنید.

شاید در ابتدا با شنیدن نام قانون جذب خرید ماشین ، کمی ذهنتان درگیر شود و این مفهوم را باور نکنید ، اما باید بگوییم که شما نیز می توانید با ستفاده از یک سری اصول و رعایت پیش نیازهای موجود در این باب ، از این قانون برای خرید ماشین با ما  استفاده کنید و بهترین نتیجه ها را حاصل کنید.

به همین منظور ما پیش از اینکه بخواهیم به مبحث اصول بهره گیری از قانون جذب خرید ماشین اشاره کنیم قصد داریم که یک سری از پیش نیازهای مربوط به خرید ماشین و کد کیهانی فروش ماشین را خدمتتان بگوییم تا پس از آن بتوانید به راحتی هر چه تمام تر ، به هدفی که می خواهید به آن دست پیدا کنید برسید.

جایگاه کنونی خودتان را تعیین کنید

نخستین گام برای بهره گیری از قانون جذب خرید ماشین ، یک پیش نیاز مربوط به این قانون جذب برای خرید ماشین است و آن این است که شما پیش از هر اقدامی در باب خرید ماشین ، باید اول خودتان را ارزیابی کنید.

شاید شما امروز در سر ، خرید یک لندکروز را بپرورانید ، اما پیش از سوار شدن به لندکروز باید خودتان را پرورش دهید و ببینید که به چه میزان در مسیر حرکت کرده اید و کجای مسیر  هستید. بارها این مثال را برایتان گفته ایم که برای طی کردن یک کوه ، شما باید ابتدا ساعت ها پیاده روی در سطح صاف را بیاموزید و سپس به سراغ پیمودن یک کوه بروید.

برای خرید ماشین آن هم بر اساس قانون جذب برای خرید ماشین نیز شرایط به همین منوال است. شما نمی توانید یک شبه به هر آنجه که می خواهید دست پیدا کنید ، بلکه باید قدم به قدم به سمت آن چه فکر می کنید شایسته ی شماست حرکت کنید.

از جملات تاکیدی برای خرید ماشین استفاده کنید

شاید خیلی از جاها شنیده اید که برای رسیدن به هر هدف و خواسته ای باید دائما به آن فکر کنید . با این حال این کار آسانی نیست زیرا شرایط کنونی طوری است که همه ما با اطلاعات فراوانی محصور شده ایم به  همین خاطر استفاده از جملات تاکیدی برای خرید ماشین می تواند گزینه خوبی برای یادآوری و احساس رسیدن به خودرو دلخواه ما باشد.

به همین خاطر شما می توانید عبارات مخصوص خود را داشته باشید که به شما احساس خوبی می دهد بنابراین جملات تاکیدی برای خرید ماشین خود را بنویسید و سعی کنید دائما آن را تکرار کنید . با این کار ذهن شما درگیر احساس خرید ماشین می شود و این موضوع می تواند راه گشای شما باشد.

بنابراین باید اهمیت استفاده از جملات تاکیدی خرید ماشین را درک کنید تا بتوانید به خواسته خود برسید و یا حتی برای خواسته های دیگر نیز از این روش استفاده کنید.

هدف گذاری کنید و به اهداف خود رنگ حقیقت ببخشید

یکی از اشتباهاتی که افراد در زمینه ی قانون جذب خرید ماشین می کنند این است که به جای هدف گذاری ، زمان تعیین می کنند. می گویند که من باید سر سال یک ماشین فلان مدل را داشته باشم. این در حالی است که خودشان نیز بهتر از هر کسی می دانند که برای رسیدن به آن ماشین باید یک سری هدف گذاری های مالی کنند تا به ماشین مربوطه برسند.

پس به جای زمان تعیین کردن ، گام های پیش رو را هدف مند بردارید. برنامه ریزی داشته باشید و به این برنامه ریزی پای بند باشید تا که بتوانید به هدف مربوطه برسید.

در مدار انرژی های مثبت قرار بگیرید و از تفکرات منفی پرهیز کنید

یادتان باشد که قانون جذب خرید ماشین ، برای افرادی است که با تمام وجود باور بر این دارند که می توانند زندگی شان را با یک رشد مواجه کنند. این رشد در زندگی ، نیازمند یک سری از تغییرات است و طبیعتا شما برای تغییر کردن نیاز دارید که یک شمای بسیار روشن از آینده ی خودتان را در ذهن داشته باشید و بر طبق آن حرکت کنید.

اگر حس می کنید که در راهی که در مسیر قانون جذب برای خرید ماشین حرکت می کنید ، افرادی هستند که به طور کلی راه شما را سد کرده اند و یا احساس می کنید کسانی هستند که شما را از کاری که می کنید منع می کنند ، سعی کنید به طور کل آن ها را حذف کنید. اگر به راهتان و به مسیری که در آن قدم برمیدارید ، آگاه هستید و باور دارید که می توانید در این زمینه رشد داشته باشید ، پس دیگر نیازی نیست که خودتان را با حرف های منفی مشغول کنید.

تمام تمرکزتان را بگذارید روی هدف های مثبت و به سمت هدف های مثبت بروید. این رمز پیروزی در برای خرید ماشین است.

اصول بهره بردن از قانون جذب خرید ماشین

علاوه بر پیش نیازهایی که در مسیر رسیدن به ماشین وجود دارد شما باید یک سری از اصول مربوطه به قانون جذب  را هم بیاموزید. این اصول به شما نوع گام برداشتن را می آموزند و به شما می گویند که چطور می توانید در مدت زمانی کوتاه ، به آن دست پیدا کنید و آنچه که در ذهن دارید را به دست بیاورید.

۱-خواسته هایتان را شفاف بیان کنید

یکی از اصول اساسی و اصلی در قانون جذب خرید ماشین این است که شما خواسته هایتان را شفاف بیان کنید.

یادتان باشد که زبان کائنات ، زبان شفافیت است. شما به هیچ وجه نباید بگویید که من فقط یک ماشین می خواهم. بلکه باید ماشینی که قصد خرید آن را دارید را مشخص کنید و سعی کنید آن را در ذهن متجسم کنیدو به آن پایبند باشید. این چیزی است که کائنات از شما در مسیر رسیدن به ماشین می خواهد. پس ابتدا جایی را انتخاب کننید و یک مقدار با خودتان خلوت کنید.

این خلوت کردن به شما کمک می کند که روی خواسته ای که از خرید ماشین دارید ، تمرکز کنید و این تمرکز ، دقیقا چیزی است که کائنات به آن احترام می گذارد ، چرا که تمرکز کردن یعنی مشخص کردن هدف ، مشخص کردن مسیر و مشخص کردن خواسته در مدار متمرکز یک انرژی و وقتی شما خودتان را در مدار فکری ماشینی که می خواهید قرار دهید ، آنگاه می توانید به آن برسید.پس تا می توانید ذهنتان را بر روی خواسته ای که دارید متمرکز کنید.

۲-هر چه در ذهن دارید را روی کاغذ بیاورید

بیایید یکبار هم که شده با هم صادق باشیم. کمتر کسی در این جهان وجود دارد که بتواند ذهنش را مستقیما تنها روی یک چیز متمرکز کند.

شما به هیچ وجه نمی توانید فقط روی یک ماشین متمرکز باشید ، چرا که تا به ماشین فکر می کنید ، به سفر با ماشین هم فکر می کنید ، بعد ممکن است به مخارج آن هم فکر کنید و بعدتر ممکن است به این فکر کنید که با این پولی که شما در می آورید ، خرید ماشین یک کار غیر ممکن است.

در حالی که قانون جذب خرید ماشین به شما می گوید که بجای این کارها و این فکرهای پراکنده ، بیایید و یک قلم و کاغذ بردارید و شروع کنید به نوشتن. یکی از راه ها و  اصول هایی که می توانید در رسیدن به این قانون شما را کمک کند ، راهی است که خود قانون جذب پیش روی تان گذاشته است و آن این است که شروع به نوشتن کنید. هنگامی که شما می نویسید ، دیگر هیچ چیز مانع تمرکز شما نیست. شما به راحتی روی خواسته ی تان متمرکز می شوید و کلمات را کنار هم می گذارید.

مسئله ی بعدی این است که ، قانون جذب خرید ماشین به ما می گوید ، بجای حرف زدن درباره ی خرید ماشین ، آن را نگارش کن. چرا که وقتی شما در مورد چیزی حرف میزنید ، در مدت زمان کوتاهی دیگر هیچ ردی از حرف شما وجود ندارد و شما می مانید و یک آرزویی که راه به جایی نبرده است.

پس شما باید در دومین گام بر اساس قانون جذب ، به جای سخن گفتن ، دست به نوشتن ببرید. هر آرزویی که در باب ماشین دارید را بنویسید. وقتی که شما چیزی را می نویسید ، آن را مستقیما روی دیوار کائنات حک کرده اید و این دقیقا چیزی است که کائنات می خواهد. اینکه شما با قدرت خواسته ی تان را بر روی کائنات حک کنید تا که تمامی انرژی های موجود در جهان به سمت منبع انرژی خواسته ی شما حرکت کنند.

۳-برنامه ریزی مالی داشته باشید

مسئله ی خرید ماشین ، در هر صورتی ، حتی به طریق قانون جذب برای خرید ماشین یک مقوله ی مالی است و نیاز به برنامه ریزی دارد. پس شما باید پس از تمرکز و تصمیم گیری در باب خرید ماشین آن هم به طریق قانون جذب ، یک برنامه ی مالی درست و حسابی داشته باشید.

برای داشتن یک برنامه ی مالی چند نکته را در اولویت قرار دهید. ابتدا به امر ببینید که به چه میزان در آمد دارید. سپس خرج هایتان را بنویسید و سپس یک مدیریت مالی در برابر خرج های خود داشته باشید. اگر می خواهید در باب هر کدام از این موارد اطلاعاتی کسب کنید ، سایر مقالات سایت را در این حوزه بخوانید.

اما پس از آن یک توصیه ی ویژه برای شما داریم که عین اصلی است که قانون جذب  به ما می آموزد و آن ذکر این نکته است که شما باید برای باقی مانده پول خود ، یعنی همان پس انداز خودتان یک حساب مالی جدا داشته باشید. این حساب مالی جدا ، به منظور حساب بانکی نیست. شما باید حتما نگرش خودتان را به این مسئله فراتر از یک حساب بانکی ببرید و باید به بازار سرمایه روی بیاورد. اگر می خواهید گامی بلند در مسیر بردارید ، حتما به یک سرمایه گذاری فکر کنید. سرمایه گذاری می تواند در هر بخشی باشد ، می تواند سرمایه گذاری در بورس باشد.

می تواند سرمایه گذاری در طلا باشد و یا اینکه با باقیمانده ی پول خویش روی یک کسب و کار جدید سرمایه گذاری کنید. این کارها باعث می شود که شما یک تحول مالی بزرگ را تجربه کنید و این تحول مالی دقیقا چیزی است که شما برای استفاده از قانون جذب  نیاز دارید.

۴-یک گام از همه جلوتر باشید

یکی از رسالت های تیم مطالعاتی تیموری این است که شرایط اقتصادی مملکت را نیز در جریان آموزش های مربوطه به مسائل مالی لحاظ کند. امروزه می بینیم که یک مقدار قیمت ماشین در ایران بی ثبات است. این امر نباید شما را از قانون جذب برای خرید ماشین دور کند ، بلکه شما نیاز دارید که یک سیاست رو به جلو در پیش بگیرید.

فرض کنید که شما امروز می خواهید یک ماشین پراید بخرید و قیمت آن X تومان است. با بر آوردی که نسبت به این قیمت دارید ، حساب کرده اید که شش ماه دیگر پراید را خریداری می کنید. خب ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که بجای اینکه روی قیمت الان این ماشین سرمایه گذاری کنید ، یک مبلغ بالاتر را در ذهن داشته باشید و برای آن از قانون جذب استفاده کنید. با این کار اگر شش ماه دیگر قیمت پراید بالاتر رفته بود ، شما رکب نخورده اید و اگر هم ثابت مانده بود ، شما پولی را دارید که می توانید با آن علاوه بر خرید ماشین ، یک سفر هم برای خودتان ترتیب دهید. این راز قانون جذب برای خرید ماشین است .

سوالات متداول در خصوص قانون جذب برای خرید ماشین

۱- قانون جذب برای خرید ماشین چیست ؟

یکی از بحث های تخصصی در حوزه ی قانون جذب ، بحث قانون جذب برای خرید ماشین است. طبق قانون جذب برای خرید ماشین ، هر انسانی این توانایی را دارد که درهر مقطع از زندگی خود با واقع بینی ، همچنین پشتکار فراوان و صد البته درایت و مثبت اندیشی ، به ماشین دلخواهش برسد و ماشینی که می خواهد را خرید کند .

۲- اصول بهره بردن از قانون جذب برای خرید ماشین چیست ؟

  • خواسته هایتان را شفاف بیان کنید
  • هر چه در ذهن دارید را روی کاغذ بیاورید
  • برنامه ریزی مالی داشته باشید
  • یک گام از همه جلوتر باشید

شاید این مطالب رو هم در حوزه نویسندگی دوست داشته باشید

آموزش نویسندگی
صد رمان برتر جهان
تبلیغ نویسی
نامه عاشقانه
دریافت شابک
انشانویسی
خاطره نویسی
قصه کودکانه
چاپ کتاب

شاید این ها را هم دوست داشته باشید

استاد تیموری

نویسنده   : محمدرضا تیموری

عشق و علاقه به رشد و موفقیت و رسیدن به سطح والای لیاقت ها را مهمترین اصل در رسیدن به خواسته ها می دانم

امتیاز بدی، من انرژی می گیرم.شاد باشید و پرانرژی دوست عزیز

میانگین امتیازات ۳ از ۵

از مجموع ۳ رایSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا