خبر

فقط برد ما اهمیت داشت، نه چیز دیگری/ گل‌های قشنگی زدیم | جهان محتواشب گذشته لیورپول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رنجرز رفت و موفق شد با نتیجه 2 بر صفر این تیم را شکست دهد.

این تیم از ابتدای فصل عملکرد خوبی نداشته و شروع ضعیف آنها در لیگ برتر گزینه های زیادی را به همراه داشته است. آنها اکنون 11 امتیاز کمتر از آرسنال صدرنشین هستند که جبران آن بسیار دشوار به نظر می رسد.

این پیروزی برای لیورپول اهمیت ویژه ای داشت و شاید نقش مهمی در ادامه پیشرفت این تیم در فصل 2022-23 داشته باشد.

کلوپ پس از بازی به خبرنگاران گفت: “بازی خوبی انجام دادیم. در واقع، همانطور که می خواستیم بازی کردیم. عملکرد دفاعی خوبی در ساختار جدید داشتیم.”

سرمربی لیورپول از گل های تیمش تمجید کرد و گفت: “ما گل های بسیار خوبی به ثمر رساندیم.” “

او درباره ناکامی تیمش در استفاده از فرصت هایی که ایجاد کرد، افزود: «من از این موضوع ناراحت یا ناامید نیستم. من واقعاً نمی خواهم اینجا بنشینم و در مورد اینکه یک مسابقه 4-0 می تواند چگونه باشد صحبت کنم. بازی 0-2 به پایان رسید و ما سه امتیاز را کسب کردیم. بیایید این راه را ادامه دهیم.”

سرمربی آلمانی با اشاره به انتقاد شدید از تیمش ادامه داد: “من مشتاقانه منتظر خواندن دوباره روزنامه هستم، زیرا هفته هاست این کار را نکرده ام! نمی دانم در دنیا چه خبر است. با این حال، نمی دانم.” ما با انتقاد مشکلی نداریم. ما نیز از وضعیت خود راضی نیستیم.”منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا