خبر

فضاهای عمومی را در توسعه شهرک‌های جدید اردبیل نادیده نگرفتیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر، محبوب حیدری عصر چهارشنبه در بازدید از پروژه های راه و شهرسازی در پاسخ به سوالات خبرنگاران اظهار داشت: علاوه بر طراحی 15 هکتار از شهرک جدید برای ساخت واحدهای مسکونی در تلاش هستیم. ایجاد فضاهای آموزشی، درمانی، مذهبی و سبز با توجه به اینکه ساکنان این مناطق دغدغه استفاده از این فضاها را ندارند.

وی در خصوص توسعه بزرگراه ها گفت: دو محور شریانی برای حفظ شکل محورهای شرقی و غربی شامل اردبیل – آستارا و اردبیل به سمت سراب قابلیت خیز به بزرگراه را دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی استانداری اردبیل گفت: علاوه بر آمار ترافیکی بالا، سرمایه گذاران یکی از معیارهای اصلی توسعه بزرگراه ها هستند که سعی داریم در قالب دعوت نامه برای جذب سرمایه گذار از آن استفاده کنیم. احداث بزرگراه در استانداری اردبیل

حیدری از تامین زمین برای ساخت و ساز مسکن در قالب نهضت ملی مسکن خبر داد و افزود: به غیر از اردبیل، زمین مورد نیاز در شهرهای دیگر در استانداری تامین شد و تا هفته گذشته در مشن شهر ما شاهد ساخت این واحدها بوده ایم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: در اردبیل روند توافق طولانی و پیچیده شده است و با وجود تامین سهم مالک، مراحل تغییر کاربری و طراحی سایت ساخت واحد مسکونی آغاز شده و توسط در ماه آینده، دو سایت ساخت مسکن تکمیل می شود.

حیدری افزود: در ساخت واحدها مصالح غیر استاندارد وجود ندارد استخدام کنید این امکان پذیر نیست اما ایمنی در ساخت و ساز مد نظر است و تلاش می کنیم واحدهای مسکونی با کیفیت بالا بسازیم.

وی گفت: نه تنها اجازه ساخت پروژه‌های غیراستاندارد را می‌دهیم، تا زمانی که پروژه مسکن به طور کامل آماده مسکن نشود، اجازه افتتاح نخواهیم داد و امیدواریم با رعایت استانداردهای ساختمانی، تمامی واحدهای مسکونی را به متقاضیان تحویل دهیم. استفاده از مواد.”

الحیدری قیمت کل واحدهای مسکونی نهضت ملی را 600 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: تسهیلات 350 میلیون تومان و متقاضیان 250 میلیون تومان است که در زمینی به مساحت 96 مربع ساخته و تحویل متقاضیان می شود. متر متر

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: اگرچه با توجه به تورم موجود امکان اعلام قیمت نهایی و نهایی وجود ندارد اما راه و شهرسازی سعی کردند با واگذاری زمین به صورت رایگان از متقاضیان هزینه دریافت نکنند و امیدواریم که با پرداخت هزینه هنگام ورود متقاضیان، واحدهای مسکونی ساخته و به ثبت نام کنندگان تحویل داده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استانداری اردبیل از مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاران در توسعه بزرگراه ها و بزرگراه ها استقبال کرد و گفت: هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد و آماده مشارکت در توسعه بخش خصوصی هستیم. بخش از بزرگراه ها و بزرگراه های استان.

مدیرکل راه و شهرسازی استانداری اردبیل از اخذ مجوز ماده 23 بهسازی و پرکردن جاده گردشگری آرژانتین وی خبر داد و گفت: تا دو ماه آینده تمامی مراحل این کار به اتمام می رسد و شاهد فرآیندهای اجرایی در این بخش خواهیم بود.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا