خبر

عکس| یک کامرونی علیه مهدی طارمی/ ستاره اینتر مهاجم ایرانی را ناامید کرد | جهان محتوا


اینتر به سختی توانست از سد پورتو عبور کند و به لطف تک گل روملو لوکاکو که در بازی رفت به ثمر رساند و عملکرد مدافع کامرونی برای این تیم بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. آندره اونانا که از مهدی ترمی در بازی رفت چند موقعیت خوب برای گلزنی گرفت.

رسانه های بین المللی با پوشش اخبار نراتزوری در گزارشی به تمجید از عملکرد این دروازه بان پرداختند و نوشتند: اگر اینتر بتواند به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند، بیش از هر چیز مدیون دروازه بان خود، آندره اونانا است که در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشت. بازی های دوم و عقب و جلو بود که عملکرد فوق العاده ای دارد.

اونانا دروازه بان بزرگی است و برای اثبات آن شب دیوانه وار مانند پورتو نیاز است. اینتر به لطف شجاعت مدافع کامرونی توانست در آسمان پرتغال فریاد بزند.
با احتساب زمان مصدومیت، او 100 دقیقه مقابل پورتو بازی کرد. اگر خط دفاعی اینتر در این بازی پرتنش بود، این دستان بزرگ آندره بود که مدام کلمه جادویی را که او به تازگی در ایتالیا یاد گرفته بود تکرار می کرد: «ترانکویلی»، «استیامو ترانکویلی» یعنی آرام، بیایید راحت باشیم.

درخشش اونانا در نیمه اول و واکنش به شوت بسیار خطرناک اوریه بود. اما بازیکن آژاکس در نیمه دوم درخشش خاصی داشت. او ابتدا ضربه موذیانه و خیره کننده گرویچ را مهار کرد و سپس در یک معجزه آسیایی با برخورد توپ به تیرک دروازه طارمی را با دست لمس کرد.

اگر بازتاب های معجزه آسای او در بازی را نیز اضافه کنید، این خرید کامرونی به دلیل صعود اینتر به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا محسوب می شود. کسی که نراتزوری را با کاریزمای خود به دور بعد رساند. پاهای او و روشی که او دفاع را مدیریت می کند همه چیز را تغییر می دهد. درخشش او باعث شد که بسیاری از بازیکنان در پایان مسابقه اونانا را در آغوش بگیرند. یکی از آنها سمیر هاندانوویچ بود. کسی که جای اونانا را در تیم اینتر گرفت و این شاید زیباترین تبریک به دروازه بان کامرونی برای درخشش او باشد.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا