خبر

عکس| ناراحتی عجیب داور چهارم از گل خوردن صدرنشین سوژه شد!

خبرورزشی –

هواداران فوتبال در انگلیس تصویری از واکنش غیر طبیعی داور چهارم بازی منچسترسیتی و تاتنهام را در شبکه‌های مجازی سوژه کرده و در مورد آن بحث می کنند.

کرگ پاوسون بعد از گل سوم تاتنهام که در وقتهای تلف شده بازی به ثمر رسید و سبب برد 3-2 شاگردان آنتونیو کونته شد واکنشی نشان داد که به نظر می رسید از این موضوع ناراحت شده است.

دوربینهای تلویزیونی بعد از گل هری کین که در دقیقه 95 زده شد به سمت کنار زمین رفت تا واکنشهای متفاوت نیمکتهای دو تیم و به ویژه پپ گواردیولا و آنتونیو کونته سرمربیان دو تیم را به تصویر بکشد.

اما در این بین واکشن پاوسون، داور چهارم بازی، که بین دو مربی در کنار زمین ایستاده بود توجه شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرد. او به شکلی عجیب صورت خود را بعد از گل برگرداند و همین موضوع باعث شده بسیاری اینطور برداشت کنند که او از گل تاتنهام ناراحت شده است.

یکی از هواداران در توئیتر نوشته پاوسون قرار است بازی هفته بعد لیورپول، رقیب سیتی در راه قهرمانی لیگ، مقابل چلسی در فینال جام اتحادیه را نیز قضاوت کند و شاید آنجا به لیورپول ضربه بزند!

دیگری نوشته: «کسی می توند دلیل منطقی به من بگوید که چرا پاوسون چنین واکنشی داشت. او واقعا ناراحت شد؟ من از تئوری توطئه بدم می آید اما او داور فینال جام اتحادیه است.»

یکی از هواداران تاتنهام نوشته: «پاوسون از خود پپ گواردیولا ناراحت تر بود. قضیه چیه؟» و دیگری اینطور نوشته: «به واکنش دستیار پپ توجه کنید، اوه، صبر کنید ، او داورچهارم بازی است!»Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا