خبر

عکس| رونمایی از ۲ بازیکن خارجی مدنظر پرسپولیس


خبرورزشی – باشگاه پرسپولیس که در روزهای اخیر مذاکرات زیادی برای جذب مهاجم خارجی با گزینه‌های مختلف انجام داد در نهایت با یک بازیکن ازبکستانی به توافق رسید.

قرار است این بازیکن امشب برای حضور در تست‌های پزشکی وارد کشورمان شود و در صورت مثبت بودن پاسخ این تست‌ها با سرخ پوشان قرارداد ببندد. در همین رابطه سایت «ترانسفر مارکت» که به نقل و انتقالات احتمالی تمام باشگاه ها می پردازد دو گزینه ازبک را برای انتقال به باشگاه پرسپولیس معرفی کرد.

گزینه اول جسور حکیموف مهاجم ازبکستانی است که اکنون بازیکن آزاد است و باشگاهی ندارد و می تواند به صورت رایگان به پرسپولیس منتقل شود. این بازیکن سابقه بازی تمام رده های سنی تیم ملی ازبکستان را دارد. ارزش این مهاجم ۱۵۰ هزار یورو است.

گزینه دومی که سایت «ترانسفر مارکت» به عنوان گزینه انتقال به پرسپولیس مطرح کرد شرزود تمیروف وینگر ازبک عضو باشگاه پاختاکور است. ارزش این هافبک ملی پوش ازبک در این سایت ۳۵۰ هزار یورو است.

البته سایت «چمپیونات» ازبکستان دو روز پیش اشاره کرده بود که شرزود تمیروف گزینه اصلی انتقال به باشگاه پرسپولیس است و این رسانه ازبک نوشته بود: پاختاکور قبل از فصل جدید می‌تواند یک انتقال دیگر انجام دهد. شرزود تمیروف ممکن است به باشگاه پرسپولیس ایران برود. اگر مذاکرات به نتیجه مثبت برسد، این انتقال می‌تواند انجام شود.

هافبک ازبک در لیگ کشورش در ۱۸ بازی برای پاختاکور ۸ گل به ثمر رساند.

عکس| رونمایی از ۲ بازیکن خارجی مدنظر پرسپولیسSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا