خبر

عکس| اطلاعیه استقلال در خصوص ۲ بازیکن این باشگاه /همه تلاش مان را برای تعویق سربازی کردیم / برخی نهادها را تحت فشار قرار دادند


خبرورزشی –

،باشگاه استقلال در خصوص اعزام سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به خدمت مقدس سربازی، اطلاعیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است:

با سلام و احترام به هواداران بزرگ باشگاه استقلال و تبریک برد با ارزش امروز و آرزوی قهرمانی برای استقلال، در خصوص موضوع سربازی بازیکنان این تیم، آقایان سیاوش یزدانی و حسین مرادمند لازم به ذکر است که با توجه به درج تاریخ اول اسفند سال ۱۴۰۰ برای اعزام این دو بازیکن به خدمت مقدس سربازی، باشگاه استقلال پیگیر استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای تعویق اعزام این دو بازیکن عزیز بوده است. 

بر همین اساس نامه‌های مختلفی از جانب فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش به ارگان‌های مربوطه ارسال شده که همگی بر اساس رویه و روال قانونی بوده است. متاسفانه برخی افراد و جریان‌ها با خلاف گویی و اطلاعات نادرست درصدد تحت فشار قرار دادن و جلوگیری از یک اقدام قانونی هستند. 

اکنون با توجه به تاریخ اعلامی به سازمان لیگ، تمامی مکاتبات با نهادهای مربوطه انجام شده و باشگاه استقلال در انتظار تایید این مکاتبات و تعویق خدمت سربازی این دو بازیکن از طریق معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه نیروی انتظامی است. (برخی از این نامه‌ها به پیوست منتشر می‌شود)

عکس|  اطلاعیه استقلال در خصوص ۲ بازیکن این باشگاه /همه تلاش مان را برای تعویق سربازی کردیم / برخی نهادها را تحت فشار قرار دادندSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا