خبر

عکس| اشک جورجینا در مستند «من جورجینا هستم» درآمد/ کریستیانو عشق زندگی من هست | جهان محتوا


بلا اسمرالدا، دختر جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو در آوریل سال گذشته در بیمارستانی در منچستر به دنیا آمد، اما برادر دوقلوی او درگذشت.

اعلام شد که جورجینا غم و اندوه خود را برای مرگ فرزندش در فصل دوم من جورجینا هستم که قرار است در 24 مارس در سراسر جهان به نمایش درآید، باز خواهد کرد و تریلر جدیدی در روز چهارشنبه نشان داد: “زندگی سخت است، زندگی می رود. جورجینا در حالی که آن وقایع را بازگو می کرد با گریه گفت. “من دلایل زیادی برای قوی بودن و ادامه دادن دارم.”

او شریک زندگی خود را به خاطر کمک به او در گذراندن تاریک ترین دوران زندگی خود مدیون دانست و افزود: “کریس واقعاً مرا تشویق کرد که به تعهداتم در زندگی ادامه دهم. او گفت: “به زندگی خود ادامه دهید، و اینگونه شفا خواهید یافت.” او ادامه می دهد: «در حال حاضر اولویت من خانواده و فرزندانم است. “من واقعا خوشحالم و بسیار سپاسگزارم.”

این تریلر همچنین لحظاتی از تولد 28 سالگی جورجینا را نشان می دهد. زمانی که کریستیانو هزاران پوند استرلینگ خرج کرد تا عکس جورجینا را در برج معروف دبی با نور و لیزر به نمایش بگذارد. جورجینا اذعان می کند: “این روزها غافلگیر کردن من بسیار سخت است، اما کریستیانو واقعا خلاق و باهوش است. او واقعا خوب است. او عشق زندگی من است.”

همچنین بخوانید : هدیه شگفت انگیز رونالدو به جورجینا / هزاران پوند برای تبریک تولد در بلندترین برج جهان / تصاویری از این شب شگفت انگیز را ببینید

اشک های جورجینا در مستند

در جای دیگری از برنامه، جورجینا با روزالیا خواننده و ترانه سرای اسپانیایی ملاقات می کند که می گوید از طرفداران سری اول مستند I Am Georgina است و جورجینا را در آغوش می گیرد و می گوید: “مستند شما را تماشا کردم و دوستش دارم.”

همچنین از جورجینا در حال خالکوبی عکس گرفته شده است که گمان می رود در روزهای پس از مرگ پسرش باشد.

جورجینا که قبلاً در یک مغازه ساعتی 10 پوند کار می کرد و اکنون 47 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد، در سری دوم مستند خود می گوید: “فکر می کنم کار لازم است.” او که دو فرزند از رونالدو دارد و مادر سه فرزند رونالدو است نیز به زور می گوید: “من احساس می کنم یک مادر فوق العاده و یک زن شگفت انگیز هستم. من یک خواهر هستم، من یک دوست هستم، من یک زن هستم، من هستم. جورجینا.”

اشک های جورجینا در مستند

این مقالات را نیز بخوانید:منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا