خبر

طرح ساماندهی هسته مرکزی سنندج بازنگری می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سیدانور رشیدی شهردار سنندج روز چهارشنبه در جلسه کمیسیون راه‌های استان کردستان در سنندج، اظهار کرد: تاکنون ۱۸۰ کیلومتر خط‌کشی طولی در سطح جاده‌های شهر سنندج انجام شده است.

وی افزود: همچنین ۲ هزار مترمربع خط‌کشی دو جزئی مخصوص عابر پیاده انجام شده است و این در حالی بوده که این کار در گذشته با توجه به هزینه‌بردار بودن انجام نمی‌شد.

شهردار سنندج خاطرنشان کرد: خط‌کشی دوجزئی در ۵ محور شهر سنندج انجام شده و نقش مهمی در کاهش تصادفات داشته است.

رشیدی اعلام کرد: در ۱۲ نقطه شهر سنندج نیز سرعتکاه‌هایی ایجاد شده و برای کاهش تصادفات هم آشکارسازی انجام شده است.

وی از نصب ۷۹۰ عدد تابلوی راهنمایی و رانندگی در شهر سنندج خبر داد و گفت: در این مدت ۳ سامانه دوربین نظارت و کنترل تخلفات رانندگی نصب شده و تعداد دوربین‌های نظارتی در سنندج به ۸ مورد افزایش یافته است.

شهردار سنندج اظهار کرد: به منظور کاهش مشکلات ترافیکی در سنندج، طرح توسعه هسته مرکزی شهر بازنگری و مطالعه مجدد می‌شود و در این راستا با راه و شهرسازی و نیروی انتظامی تعامل بسیار خوبی داریم.

رشیدی گفت: برای ساماندهی ورودی شهر سنندج از پلیس راه همدان تا پل قشلاق نیز مشاور تعیین شده و مشغول کار مطالعاتی است.

وی افزود: ایجاد مجتمع‌های تفریحی برای ایجاد انگیزه توقف مسافرین در ۳۰ کیلومتری ورودی مقاصد به منظور کاهش تصادفات را ضروری است و باید در این خصوص دستگاه‌های متولی امر ورود کنند و از ظرفیت مردمی بهره گیرند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا