خبر

طارمی کابوس گلر چلسی شد

خبرورزشی –

ادوارد مندی اولین دروازه‌بانی تاریخ شد که در ۱۸ بازی اول خود در لیگ قهرمانان اروپا ۱۴ کلین شیت کرده است که رکورد فوق العاده ای است. ادوارد مندی در ۱۸ بازی لیگ قهرمانان فقط ۴ گل دریافت کرده است. سهرو گیراسی (رن)، مهدی طارمی (پورتو)، کریم بنزما (رئال مادرید) و فدریکو کیزا (یوونتوس) تنها بازیکنانی هستند که توانستند تورهای دروازه‌بان سنگالی را به لرزه درآورند.

عملکرد مندی از زمان حضور در چلسی بسیار خوب بوده است و توانسته کپا آریسابالاگا اسپانیایی را نیمکت نشین خود کند. نکته مهم درخشش این دروازه‌بان در رقابت های اروپایی است. قهرمانی در لیگ قهرمانانف سوپر جام اروپا و جام جهانی باشگاه ها افتخاراتی بوده است که او تاکنون به دست آورده و اکنون امیدوار است که یکشنبه با برتری برابر لیورپول قهرمانی در جام اتحادیه را نیز جشن بگیرد.

چلسی در خانه با یک نمایش حساب‌شده با دو گل پولیشیچ و کای هاورتس لیل را شکست داد تا گام بلندی برای صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی بردارد. در این دیدار زیاش و کواچیچ به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کردند و مندی یک کلین شیت دیگر ثبت کرد.

چلسی اکنون امیدوار است که با حفظ این نتیجه در دیدار برگشت بتواند یک گام دیگر به دفاع از عنوان قهرمانی خود نزدیک شود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا