خبر

 شکست تیم هندبال جوانان ایران مقابل کویت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی هندبال جوانان ایران شامگاه چهارشنبه ۸ تیرماه در سومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهان به مصاف تیم کویت رفت. دانش آموزان سرگئی آنها در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا با نتیجه 26 بر 20 مغلوب کویت شدند.

نیمه اول این دیدار با نتیجه 16 بر 10 به سود کویت به پایان رسید و با وجود اینکه جوانان ایران در نیمه دوم اختلاف را کم کردند، در دقایق پایانی بازی اختلاف به شش گل رسید و کویت موفق شد به این مهم دست یابد. . در این مسابقه پیروز شوید.

تیم هندبال جوانان کویت بدون شکست با دو پیروزی و یک تساوی مقابل تیم اول و عربستان با دو برد به عنوان تیم دوم گروه اول راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا شدند.

هندبالیست های نوجوان ایران روز شنبه در اولین دیدار خود در این رقابت ها مغلوب تیم قدرتمند عربستان شدند. تیم ملی هندبال جوانان ایران که در گروه مرگ برای مسابقات قهرمانی آسیا قرار گرفته بود در دومین دیدار خود مقابل رقیب خود کره جنوبی شکست خورد.

قابل ذکر است که تیم های کره جنوبی و کویت با 5 طلای آسیایی در این رده سنی بهترین تیم های قاره محسوب می شوند. عربستان سعودی نیز چند سالی است که در بخش مردان مدعی است.

احسان بذرفکان، سعید علی اکبری، طاها شکوشپور، علی مقدم، محمد سنجری پور، رضا بیات، شایان فرشتینگاد، سید مهرشاد دانچی، علی ادامه بدهامیرعباس زری، صابر حیدری، امیررضا شجاعی، سهیل سافاریمهدی مرادی، علی رضا رضوانی، محمدرضا غفاری، مبین آبیار و امیرحسین مسعودیه ترکیب تیم هندبال جوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا.

ابوالقاسم شعبانپور (مدیر فنی). سرگئی نیکولنکو (سرمربی) محمود متین (سرپرست) حسن مصیبت زده (مربی)، امید کاظمی (دستیار ورزشی) نیز به عنوان کادر فنی تیم ملی جوانان ایران در این مسابقات حضور یافت.

بر اساس قرعه کشی، تیم های ایران، کره جنوبی، عربستان و کویت در گروه اول و تیم های بحرین، ژاپن، هند و پاکستان در گروه دوم مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا قرار گرفتند. قهرمانی.

پس از پایان مرحله گروهی، تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B، تیم اول گروه B برای تعیین مکان های اول تا چهارم با تیم دوم گروه A رقابت می کند و تیم سوم از گروه A به رقابت می پردازد. . تیم A با تیم چهارم B و تیم سوم گروه B با تیم چهارم از گروه A رقابت خواهند کرد و برای تعیین رتبه های پنجم تا هشتم به مصاف یکدیگر می روند.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا