خبر

شکایت پرسپولیس علیه استقلال؛ نتایج ۳ بر صفر می‌شود؟/ یک بازیکن استقلال ۷ ماه غیرقانونی بازی کرده است!

خبرورزشی –

پیش از دیدار استقلال و فجرسپاسی شیراز سازمان نظام وظیفه اطلاعیه ای صادر کرد و سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند را سرباز خواند که دیگر حق بازی در تیم فعلی خود را ندارند.

این اطلاعیه واکنش استقلالی ها را در پی داشت. «بهزاد نوشادی» مربی بدنساز استقلال در حاشیه بازی با فجر سپاسی شیراز که با پیروزی یک بر صفر آبی‌پوشان تهرانی به پایان رسید، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وحید امری یک از بهترین بازیکنان ایران است و شکی در آن نیست اما درباره او یک پرسش دارم.او از نظر آمادگی جسمانی یکی از بهترین و آماده‌ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران است و حالا این پرسش مطرح می‌شود این بازیکن با چنین شرایطی چطور کارت معافیت از خدمت گرفته است؟ دو نوع معافیت وجود دارد، یکی معافیت دائم و دیگری موقت که ۶ ماهه و اگر شما رباط صلیبی پاره کنید نهایت یک یا دو سال است. وحید امیری چطور و چگونه با این شرایط جسمانی و از کدام کمیسیون معافیت پزشکی گرفت و بهتر است توضیحی داده شود.

این صحبت ها واکنش یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس را به دنبال داشت که خطاب به نوشادی گفت: متاسفانه  پس از بازی استقلال و فجر سپاسی حتی مربی بدنسازشان که نباید میکروفون جلوی دهنش ببرند، درمورد باشگاه بزرگ پرسپولیس حرف می‌زند. حد و اندازه خودتان، جا و موضعی که هستید را بدانید و سپس صحبت کنید. از دوستان خواهش می‌کنم درمورد تیم خودشان و اتفاقاتی که برای آن افتاده صحبت کنند و درباره باشگاه پرسپولیس حرف نزنند.

این درگیری ها در فضای مجازی نیز بین هواداران دو تیم ادامه داشت و حالا یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس که تمایلی به افشای نامش نداشت به خبرورزشی گفت: به زودی با مدرک و سند به همراه دو تیم لیگ برتری دیگر شکایت خود بابت ۷ ماه بازی غیرقانونی محمد حسین مرادمند در استقلال را تسلیم سازمان لیگ و مراجع قضای ذیربط خواهیم کرد. طبق استعلامی که ما از سازمان نظام وظیفه عمومی گرفتیم این مدافع که ملی پوش هم نبوده متولد اول تیرماه ۱۳۷۲ است و فقط تا روز اول تیرماه سال ۱۴۰۰ طبق قانون باید در لیگ برتر بازی می کرد اما ازآن تاریخ به مدت ۷ ماه غیرقانونی برای استقلال توپ زده که باید نتایج آن ۳ برصفر شود!

توضیح ضروری: این ادعای پرسپولیسی هاست و باید منتظر ماند و دید این شکایت قریب الوقوع به کجا خواهد رسید؟Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا