خبر

شهریار مغانلو؛ از عرش تا فرش!


شفقنا ورزشی – مهاجم آماده سال گذشته پرسپولیس، حالا در نا‌آمادگی محض به سر می‌برد.

به گزارش شفقنا ورزشی، شهریار مغانلو که پس درخشش در تیم پیکان به تیم سانتاکلارا پرتغال پیوسته بود در نیم فصل دوم سال گذشته به علت برآورده نکردن انتظارت مربیان این تیم پرتغالی به صورت قرضی به پرسپولیس پیوست و در این تیم احیا شد.

درخشش شهریار مغانلو در پرسپولیس حتی باعث این شد که درگان اسکوچیچ این مهاجم بلند قامت را به تیم ملی دعوت کند. ملی پوش شدن مغانلو و بازی های خوب وی، باعث شد تا سانتاکلارا مبلغ رضایت نامه وی را چند برابر کند که ناتوانی باشگاه پرسپولیس در پرداخت این مبلغ باعث شد شهریار راهی سپاهان شود.

شهریار مغانلو در ترکیب سپاهان روزهای کم فروغی را تجربه می‌کند به طوریکه گفته می‌شد این بازیکن در پنجره نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر درخواست خروج از جمع سپاهانی‌ها را داشته که این درخواست با مخالفت قاطع مدیران این باشگاه روبرو شده است.

عملکرد شهریار مغانلو در بازی هفته گذشته سپاهان مقابل تیم هوادار باعث شد محرم نویدکیا در دقیقه 62 وی را تعویض کند که  مورد اعتراض شدید این بازیکن قرار گرفت. مغانلو که با هزینه‌ زیادی به جمع طلایی پوشان اصفهانی اضافه گردید، بی شک با ادامه بازی های نه چندان دلچسب خود به درهای خروج سپاهان نزدیک خواهد شد.

خبردیگر:

خبر قبلیفؤاد حسین: عراق از ذیل فصل هفتم منشور ملل متحد خارج شدSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا