خبر

شرکت‌های دانش بنیان نمایندگی خود را در خوزستان دایر کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار خدارحم امیری زاده شامگاه پنجشنبه در حاشیه افتتاح دهمین نمایشگاه کشاورزی، نهاده‌ها، تجهیزات آبیاری، لوازم باغبانی و گلخانه‌ای، دام و طیور و آبزیان و داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته در خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه به لحاظ جایگاه بالای خوزستان در صنعت کشاورزی کشور و سهم استان در تأمین امنیت پایدار غذایی بسیار مهم است و برای کارشناسان، کشاورزان و بهره برداران اهمیت زیادی دارد.

وی افزود: ۷۵ تولید کننده از ۱۳ استان در دهمین نمایشگاه کشاورزی، نهاده‌ها، تجهیزات آبیاری، لوازم باغبانی و گلخانه‌ای، دام و طیور و آبزیان و داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته در خوزستان حضور دارند که ۱۳ تولید کننده از این استان هستند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تصریح کرد: آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های علمی تولید کنندگان در این نمایشگاه در معرض دید عموم، علاقه مندان و کشاورزان قرار گرفته و استقبال بسیار خوبی از این نمایشگاه شده است.

امیری زاده گفت: امید است که بهره برداران و کارشناسان این عرصه علاوه بر بازدید از این نمایشگاه نیز نیازهای خود را از این نمایشگاه تأمین کنند و با تولیدکنندگان وارد مذاکره شوند.

وی ادامه داد: از شرکت‌های دانش بنیان و تولیدکنندگان بسیار مطرح و خوبی که محصولات و تولیدات خود را در این نمایشگاه عرضه کرده‌اند می‌خواهیم نمایندگی‌های خود را در استان دایر کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: این استان بزرگترین تولیدکننده کشاورزی و قطب کشاورزی در کشور با ۱۷,۸ میلیون تن انواع محصولات و تولیدات کشاورزی است که معادل ۱۴ درصد تولیدات و محصولات کشاورزی کل کشور به حساب می‌آید.

امیری زاده گفت: در زمینه کالاهای اساسی خوزستان حرف اول را در کشور می‌زند و همچنین در زمینه موضوعات مرتبط با نمایشگاه سهم قابل توجهی دارد.

به گزارش خبرنگار، دهمین نمایشگاه کشاورزی، نهاده‌ها، تجهیزات آبیاری، لوازم باغبانی و گلخانه‌ای، دام و طیور و آبزیان و داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته در خوزستان از امروز پنجشنبه ۵ اسفندماه تا یکشنبه هشتم اسفند ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۵ ظهر تا ۲۱ شب میزبان علاقه مندان به کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز واقع در کیانپارس است.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا