خبر

شرط و شروط عجیب حسن یزدانی برای حضور در لیگ برتر/ خودم باشم؛ مربی‌ام هم بیاید! | جهان محتوا


لیگ برتر کشتی آزاد 31 مهرماه سال جاری با حضور 8 تیم برگزار می شود. تیم های شرکت کننده در این مسابقات با شخصیت های مطرح کشوری قرارداد و با مدال آورانی چون کامران قاسم پور، رحمان عموزاد، گلدن بلگراد قرارداد بستند.

تا اینجای کار محمدحسین محمدیان، رضا اطری و البته حسن یزدانی مشهورترین فریلنسرهایی هستند که هنوز تیم آینده خود را انتخاب نکرده اند. محمدیان در مسابقات جهانی صربستان با کسب مقام پنجم به کار خود پایان داد و عطاری به مدال نقره دست یافت.

کامران قاسم پور که با غلبه بر جیدن کاکس از عنوان قهرمانی جهان دفاع کرد، قراردادی به ارزش 800 میلیون تومان با تیم «انبوه سازان هوتن» بست و شنید که حسن یزدانی، پرافتخارترین کشتی گیر تاریخ ایران، نمی خواهد رقمی کمتر از این رقم بزند. از رقیب سابقش پوزن ۸۶ کیلوگرم.

ظاهراً تاکستان لهستانی پتروپالایش مبلغ 600 میلیون تومان به دارنده مدال طلای المپیک 2016 ریو و دارنده مدال نقره جام جهانی 2022 پیشنهاد داده بود که یزدانی و پدرش با این پیشنهاد مخالفت کردند.

حالا گفته می شود رضا یزدانی قهرمان دو دوره پیشین جهان و مربی فعلی تیم «سانا مازندران» پیشنهاد 800 میلیون تومانی به حسن یزدانی داده و شاید این کشتی گیر بار دیگر شاگرد او شود. مربی.

شنیده ها حاکی از آن است که حسن یزدانی در سال های گذشته همیشه بالاترین قرارداد لیگ را می گرفت و حالا از رضا یزدانی برای حضور در تیم صنایع مازندران می خواهد با تلاش مربی خود قرارداد ببندد!

علی اعظم یزدانی پدر حسن یزدانی که نقش مهمی در تصمیم گیری های پسرش دارد و پس از مسابقات جهانی بلگراد نیز مصاحبه ای آتشین با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی انجام داد، قرار است فردا مذاکرات نهایی را انجام دهد. (پنجشنبه) برای امضای قرارداد.

حسن یزدانی نیز اوایل هفته آینده با حضور در سازمان لیگ قرارداد خود را ثبت خواهد کرد. عجیب ترین چیزی که گفته می شود این است که قرارداد یزدانی برای حضور در دو بازی آخر خواهد بود و در مرحله مقدماتی بازی نمی کند و به همین دلیل در ازای انجام تنها دو مسابقه، 800 میلیون تومان یعنی 400 میلیون تومان دریافت می کند. هر 6 دقیقه!

پیش از این شایعه شده بود که فدراسیون کشتی به دلیل نارضایتی پدر حسن یزدانی از این مصاحبه مانع از عقد قرارداد تیم های لیگ برتر انگلیس با حسن یزدانی شده است اما به نظر می رسد تعلل این کشتی گیر صرفا به دلایل مالی بوده است.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا