خبر

شرط فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری با اسکوچیچ/ درخواست غیرقانونی مهدوی‌کیا و جدایی احتمالی از تیم ملی امید

خبرورزشی –

دبیر کل فدراسیون فوتبال  درباره احتمال ادامه کار با «دراگان اسکوچیچ» سرمربی تیم ملی و یا تغییر او با وجود صعود تیم ملی به جام جهانی تصریح کرد: تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که مصوبه جدید اعضای هیات رئیسه مورد نیاز است. نیاز است که مصوبه اعضای هیات رئیسه نسبت به اتفاقاتی که در آینده می‌افتد را داشته باشیم.

موضوع مهم دیگری که دبیر کل فدراسیون فوتبال پاسخ‌های نگران کننده‌ای به آن داد، وضعیت سرمربیگری تیم امید بود. کامرانی فر در خصوص آخرین شرایط حضور مهدی مهدوی کیا در تیم امید گفت: در جلسات قبل هیات رئیسه مصوب شده بود قرارداد مهدوی کیا به صورت یورو بسته شود اما بر اساس قوانین داخلی امکان پذیر نبود و باید در هیات رئیسه بعدی تبدیل به ریال می‌شد. یک پروسه است که طول کشیده است. باید منتظر باشیم هیات رئیسه جدید و سرپرست فدراسیون فوتبال درباره تیم امید تصمیم‌گیری کنند و بر اساس آن مسیر را پیش ببریم. تیم امید بازی‌های سختی را در مرحله اول گروهی در پیش دارد.

وی تاکید کرد: سرمربی تیم امید تا این لحظه (جمعه شب) مهدوی کیا بود. از این لحظه به بعد امکان دارد اعضای هیات رئیسه با توجه به بودجه‌ای که دارند برنامه‌ریزی کنند.

کامرانی فر مذاکره فدراسیون با گزینه‌های دیگر برای جانشینی مهدوی کیا را رد کرد و افزود: هیچ صحبتی نشده است. برنامه‌ریزی شده است تا اعضای هیات رئیسه این هفته جلساتی داشته باشند و اتفاقات فدراسیون بر اساس تصمیمات اعضای هیات رئیسه رقم بخورد. هیات رئیسه مصمم هستند اهداف فوتبال را قوی‌تر پیش ببرند.

«با این حساب تیم امید فوتبال ایران در حال حاضر بدون سرمربی است؟» وی در پاسخ به این سئوال گفت: باید یا بحث قرارداد مهدوی کیا قطعی شود و یا اعضای هیات رئیسه به این نتیجه برسند که تیم امید را با شرایط جدید اداره کنند. باید تامین منابع شود تا هم تیم امید و هم تیم‌های دیگر را مدیریت کنیم.

دبیر کل فدراسیون فوتبال همچنین در خصوص احتمال تغییر رای انضباطی پرونده بازیکن گابنی گل گهر هم گفت: اگر استیناف رای را تایید کرده باشد، این رای نهایی است. اگر باشگاهی اعتراض داشته باشد می‌تواند به دادگاه عالی ورزش شکایت کند. رای دیگر بازبینی نخواهد شد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا