خبر

سپاهان | چرا بهتر است نویدکیا بماند؟


شفقنا – سرمربی سپاهان باوجود عملکرد ناامید کننده ای که با این تیم داشته همچنان بهترین گزینه برای هدایت تیم است.

به گزارش شفقنا ورزشی، سپاهان یکی از بهترین و پر مهره ترین تیم های لیگ بیست و یکم بود.

پیش بینی می شد که سپاهان از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری باشد اما تیم نویدکیا باوجود آنکه بازی های زیبایی را به نمایش می گذارد اما ناامید کننده نتیجه گرفته است.

مرد محبوب تیم اصفهانی بعد از تساوی اخیر برابر ذوب آهن از سمت خود استعفا داد اما هنوز استعفای او مورد قبول قرار نگرفته است.

چرا نویدکیا بهترین گزینه در شرایط کنونی برای هدایت سپاهان است؟ نخست و مهم اینکه او در بین بازیکنان از محبوبیت زیادی برخوردار است و این قطعا مهم ترین فاکتور برای موفقیت هر مربی به شمار می آید.

یک مربی موفق باید در درجه نخست اعتماد لازم را در بین شاگردانش داشته باشد و به اصطلاح از او حرف شنوی کامل داشته باشند. نویدکیا از چنین جایگاهی در سپاهان برخوردار است و به همین خاطر همچنان باید در تیم خوب به کار ادامه دهد.

دوم اینکه آرامشی که این مربی دارد به تیم او هم منتقل شده است. سپاهان در سال های اخیر حواشی زیادی داشته است اما نویدکیا توانسته است که آرامش را در این تیم برقرار سازد.

سوم اینکه مشکل اصلی سپاهان در فصل جاری مهاجمان افت کرده و گلنزن تیم بوده است. هم شهباززاده و هم مغانلو ناامید کننده ظاهر شده اند و از طرف دیگر مهره های هجومی دیگر مثل فرشاد احمد زاده و میلاد جهانی هنوز در تیم جا نیفاده اند. سپاهان با جذب یک مهاجم گلزن می تواند روزهای بسیار خوبی را با نویدکیا تجربه کند.

و اما چهارم اینکه نیم فصل اصلا زمان خوبی برای تغییر سرمربی نیست. فعلا در این شرایط بهتر است که تیم با نویدکیا ادامه دهد و اگر این مربی اصرار به جدایی داشت مدیران باشگاه می تواند در تابستان گزینه مورد نظر را جذب کنند.

منبع: شفقنا ورزشیSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا