خبر

سپاهان | ترکیبی که دیگر جواب نمیدهد / نویدکیا نیازمند آنالیزور است


شفقنا ورزشی – سپاهان بعد از بازی با هودار شرایط روحی خوبی ندارد و سرمربی که فصل قبل یکی از بهترین ها بود حالا جایگاه خود را متزلزل میبیند.
به گزارش شفقنا ورزشی بازی سپاهان با هوادار آمار عجیبی برای سپاهان برجای گذاشت بطوریکه در آمار طلایه داران هفته سپاهان هیچ جایگاهی ندارد.

به گزارش شفقنا ورزشی، آمار بد دیگر مربوط به شوت در چارچوب است که سپاهان با محرم نویدکیا از ابتدای فصل گذشته در هر بازی حداقل یک شوت در چارچوب داشت اما مقابل هوادار در هفته هجدهم لیگ برتر هیچ شوتی به چارچوب دروازه حریف نزد.

قطعا آمار شوت در چارچوب هجمه ها را به سمت شهریار مغانلو میبرد، شهریاری که در پرسپولیس بازیکن کلیدی در گل زنی بود اما درسپاهان دیگر نشانی از آن مهاجم فوق العاده نیست و قطعا نمیتوان تمام این هجمه های گل نشدن را به وی وارد کرد.
باید توجه داشت که ترکیب ثابت ۴-۲-۳-۱درسپاهان دیگر جواب نمیدهد زیرا تمامی بازیکن ها در این سیستم آمار پایینی دارند و بنظر می آید سپاهان باید در چینش بازیکنان و توپ رسانی به مغانلو تغییرات ایجاد کند تا بتواند از فضاها بیشترین استفاده را کند و دیگر نمیتوان فشار روانی بیش از حد به سرمربی را دلیل نتیجه گرفتن نویدکیا دانست چون همین فشارروانی بر سرمربی های جوان دیگر لیگ همچون مجیدی ویحیی گل محمدی نیز وجود دارد و قطعا نویدکیا نیاز به آنالیز بیشتربازی ها وترکیبها با توجه به خصوصیات بازیکنان خود دارد.

خبر قبلیدیدار سردار احمدی مقدم با مشاور امنیت ملی عراقSource link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا