آموزشی

سه گفتگوی استراتژیک: قوی سیاه با کسب و کار ما چه می کند؟


‼️در یکی از استراتژیک ترین گفتگوهای زنده، در سه نشست، حسین نوریان مدرس و مشاور برجسته کشور در مقابل محمد آکوچکیان مدیر آکادمی مجازی ایرانیان نشست.‼️

 

مباحث نشست اول: قوی سیاه با کسب و کار ما چه می کند؟

? کسب و کارها به صورتی تکرار شونده در معرض رویدادهایی نامتعارف و شگفت آور قرار می گیرند که می تواند شیرازه کسب و کارشان را فرو بپاشد.
? چرا و چگونه شگفت زده می شویم؟ دانش و تفکر محدود، با اندیشه های مدیران چه میکند؟ چرا و چگونه خودمان را فریب می دهیم؟ تفسیرهای پسینی یا تقلب در واقعیت!!

 

مباحث نشست دوم: چرا در پیش بینی وقایع مهم شکست می خوریم؟

چرا در پیش بینی چالش های آینده شکست میخوریم؟ چرا داده ها به سم تحلیل تبدیل می شوند؟ تعصب با کسب و کارمان چه میکند؟ آیا نظام فرضیه سازی و تبیین چشم انداز نیازمند اصلاح است؟

 

مباحث نشست سوم: فرار به سوی پیروزی با قوی سیاه

کسب و کارها به صورتی تکرار شونده در معرض رویدادهایی نامتعارف و شگفت آور قرار می گیرند که می تواند شیرازه کسب و کارشان را فرو بپاشد. در نشست سوم به این پرسشها پاسخ می دهیم??
? چگونه از بند رویدادهای ناگهانی نجات یابیم؟ چگونه از این رویدادها به نفع خودمان بهره ببریم؟ نظام شبکه ای و سیتسمهای فرکتال چه ایده هایی برای درک محیط کسب و کار به ما میدهند؟

✅ در پاسخ به این پرسشها، این گفتگو در سه نشست توسط این دو مدرس، نویسنده و محقق شناخته شده مدیریت استراتژیک برگزار شد. گفتگو در سطح بالای علمی و تجربی برگزار شد و میتواند برای ارشدترین مدیران و تحلیلگران جذاب و آموزنده باشد.

مشاهده نشست اول در اینستاگرام

مشاهده نشست دوم در اینستاگرام

مشاهده نشست سوم در اینستاگرام

همچنین می توانید این گفتگو را در اپلیکیشن استاد اپ هم ببنید. (بیشتر بدانید)

Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا