خبر

سرپرست پلیس راه ناجا: ترافیک در جاده‌های هراز و فیروزکوه پرحجم و روان است


سرهنگ سیاوش محبی روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور  هراز و فیروزکوه نیمه سنگین و روان در جریان است و خودروها بدون گره ترافیکی در حال عبور از این محور هستند.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ۲ مسیر رفت و برگشت محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و روان است و  رانندگان بدون گره ترافیکی در حال تردد از این محورها هستند.

سرپرست پلیس راه ناجا خاطرنشان کرد: با توجه به بارش برف و باران طی ساعات گذشته سطح جاده ها لغزنده است و به رانندگان توصیه می شود که با سرعت مطمئنه در جاده ها رانندگی کنند.

محبی ضمن تاکید بر ضرورت مدیریت زمان در سفرهای نوروزی، تاکید کرد: رانندگان با مدیریت زمان سفر، مسافرت خود را به شیوه ای برنامه ریزی کنند تا به ساعات پرترافیک جاده در طی سفرهای نوروزی برخورد نکنند.

وی با اشاره به حضور ۲۴ ساعته ماموران پلیس راه در جاده های شرق استان  تهران، توضیح داد: ماموران پلیس راهور به طور شبانه روزی در مسیرهای کوهستانی منتهی به استانهای شمالی شرق استان تهران حضور دارند و از رانندگان درخواست و انتظار داریم به راهنمایی ها و دستورات ماموران پلیس راه توجه کنند تا سفری ایمن داشته باشند.

این مسئول گفت: با توجه به برفگیر بودن جاده ها رانندگان ملزم به همراه داشتن زنجیرچرخ و تجهیزات زمستانی هستند و به رانندگان توصیه می شود قبل از سفر از سالم بودن تجهیزات گرمایشی خودرو مطمئن باشند.

محبی با بیان اینکه تاکنون حادثه رانندگی گزارش نشده است، اظهار داشت: رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، مدیریت زمان سفر، فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، پرهیز از ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ سفری ایمن داشته باشند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا