خبر

سرشناس ترین بازیکنان حریفان تیم ملی / تجمع ستاره های لیگ برتر انگلیس مقابل ایران!


خبرورزشی –

هیجان جام جهانی از جمعه شب برای فوتبال ایران و البته برای همه تیمهای شرکت کننده در این جام شروع شده است. تقسیم قدرت در گروه های هشتگانه طوری بوده که تقریبا همه گروه ها متعادل هستند و گروهی نبوده به عنوان گروه مرگ لقب بگیرد. ایران در گروه B نبرد هیجان انگیزی با انگلیس و آمریکا و نماینده پلی آف اروپا از بین ولز، اسکاتلند و اوکراین خواهد داشت. ولز فعلا به فینال پلی آف رسیده و منتظر برنده بازی اسکاتلند و اوکراین است که به دلیل شرایط بحرانی اوکراین این بازی به تعویق افتاد. 

انگلیسی ها از قرعه ای که نصیبشان شده راضی هستند و آن را یک گروه رویایی برای خود می دانند. به نظر هم می رسد که تیمی که به نیمه نهایی جام جهانی 2018 و فینال جام ملتهای 202 رسیده ، مدعی اصلی صدرنشینی در این گروه باشد. در تیم انگلیس ستاره های سرشناس و گرانقیمتی وجود دارند که باعث شده این تیم به گرانقیمت ترین تیم جام تبدیل شود. 

هری کین گلزن تاتنهام، ستاره اصلی انگلیس به حساب می آید و بازیکنانی مثل رحیم استرلینگ، جک گریلیش و فیل فودن (منچسترسیتی)، دکلان رایس (وستهم)، بوکایو ساکا (آرسنال) و جوردن هندرسون و الکساندر آرنولد (لیورپول) نیز هر کدام در حد یک ستاره در هر تیمی هستند. در مورد انگلیس با توجه به شهرت بازیکنان این تیم می توان در تک تک پست ها اسم یک ستاره را برد و به همین دلیل تیم گرت ساوتگیت یک مدعی اصلی و جدی قهرمانی در جام 2022 به شمار می رود. 


آمریکا تیمی است که با برد 5-1 مقابل پاناما صعود خود به جام جهانی را قطعی کرد. این یازدهمین حضور آمریکایی ها در آوردگاه جهانی فوتبال است. بدون شک تیم گرگ برهالتر با توجه به ستاره هایی که در ترکیب خود دارد می تواند جزو مدعیان صعود از گروه به حساب بیاید. کریسیتن پولیسیچ ستاره چلسی به نظر می رسد که نقش اصلی را در تیم آمریکا بازی کند و البته بازیکنی مثل جیو رینا (دورتموند) می تواند در فاصله بین خط حمله و هافبک با خلاقیت خود، تاثیرگذاری فوق العاده ای داشته باشد. وستون مک کنی در یوونتوس و سرجینیو دست در تیم بارسلونا نیز دیگر بازیکنان سرشناس آمریکا هستند. 

سرشناس ترین بازیکنان حریفان تیم ملی / تجمع ستاره های لیگ برتر انگلیس مقابل ایران!


از بین سه تیم ولز، اسکاتلند و اوکراین یکی به جام می رسد. ولز به دنبال اولین صعود خود به جام جهانی از سال 1958 است و با توجه به روند خوبی که در سالهای اخیر داشته امیدوار به رسیدن به این هدف است. فوق ستاره این تیم بدون شک گرت بیل از رئال مادرید است و البته بازیکنی مثل دنیل جیمز نیز که در تیم لیدز می درخشد جزو بازیکنان تاثیرگذار ولز به حساب می آید.

سرشناس ترین بازیکنان حریفان تیم ملی / تجمع ستاره های لیگ برتر انگلیس مقابل ایران!

در تیم اسکاتلند، اندرو روبرتسون مدافع چپ لیورپول سرشناس ترین بازیکن است و چه آدامز گلزن ساوتهپتون و کایران تیرنی مدافع آرسنال همگی باعث شکل گیری یک تیم قدرتمند زیر نظر استیو کلارک شده اند. 

سرشناس ترین بازیکنان حریفان تیم ملی / تجمع ستاره های لیگ برتر انگلیس مقابل ایران!


اوکراین فعلا فوتبال ندارد چون اوضاع در این کشور تحت تاثیر حمله نظامی روسیه قرار گرفته و از شرایط عادی خارج شده است. با این وجود این تیم اروپای شرقی امید خود را برای رسیدن به جام جهانی از دست داده و چه بسا این اتفاقات باعث پرانگیزه تر شدن بازیکنان این تیم شود. آندری یارمولنکو (وستهم) و اولکساندر زینچنکو (منچسترسیتی) ستاره های لیگ برتری و سرشناس اوکراین به حساب می آیند. 

سرشناس ترین بازیکنان حریفان تیم ملی / تجمع ستاره های لیگ برتر انگلیس مقابل ایران!

نقطه مشترک تمام حریفان ایران می توان ستاره هایی که در لیگ برتر انگلیس بازی می کنند دانست، در مورد انگلیس که واضح است بهترین های لیگ خودشان در تیم ملی این کشور هستند و در مورد تیمهای دیگر نیز تقریبا بهترین بازیکنانشان یا در لیگ برتر هستند یا تجربه سالها بازی در لیگ برتر را داشته اند. Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا