خبر

ساپینتو باید روز اول فروردین هم تمرین تیم را برگزار کند/ بازیکنان استقلال جام می‌خواهند، دور استراحت را خط بکشند/ AFC کمیته حقوقی دارد؛ چرا اعتصاب می‌کنید؟ | جهان محتوا


اکبر کرجیم بازیکن قدیمی استقلال در گفت و گو با خبرروزی به کادرفنی این تیم در آستانه سال نو و تعطیلات پیش رو هشدار داد.

استقلال از تعطیلات آسیب دید!

بازیکن قدیمی استقلال درباره وقفه لیگ برتر گفت: یادمان می آید که استقلال در نیم فصل اول اوج می گرفت. این تیم با شکست هواداران، سوپرجام را با قدرت پشت سر گذاشت و توانست اولین قهرمانی خود در این فصل را کسب کند اما فرا رسیدن تعطیلات جام جهانی ضربه بزرگی به استقلال زد.

و ادامه داد: همه تیم ها در این تعطیلات برنامه ریزی های متفاوتی انجام دادند اما استقلال در بازگشت به لیگ بعد از جام جهانی نتوانست کاری را که باید انجام دهد و شاید در هفته های اول چندین امتیاز از دست داد که اگر نیمی از آنها الان هستند. چنین شود. بالاتر از سپاهان

حواس Sapiento باید جمع آوری شود

بازیکن سابق آبی های بوکان تهرانی خاطرنشان کرد: الان هم که استقلال شروع به صعود کرده و عملکرد خوب این تیم را در اهواز دیدیم، تعطیلات پیش رو نباید باعث افت دوباره این تیم شود. سرمربی استقلال باید تمرکز داشته باشد. چیزی نگذارید برای چه اگر. او باید مشتاق باشد که تیمش را در فرم خوبی نگه دارد و از روند فعلی منحرف نشود.

کرجار جم با اشاره به وقفه لیگ برتر افزود: این شرایط برای همه یکسان است اما تیم ها از این شرایط سربلند بیرون می آیند و می توانند از این روزهای حساس که همه به فکر استراحت و لذت هستند نهایت استفاده را ببرند. زمان زیادی برای لذت بردن وجود دارد. فکر می کنم لیگ در پایان بهار تمام می شود و بعد استقلالی ها زمان زیادی برای استراحت خواهند داشت. اما الان وقت استراحت نیست. حتی اگر روز اول آوریل را تمرین کنند تا بچه ها بدانند که هیچ چیز شوخی نیست.

به پرسپولیس و سپاهان نگاه کنید

کارگرجم با اشاره به دو رقیب جدی استقلال در بالای جدول، تصریح کرد: اگر پرسپولیس و سپاهان خوردند و خوابیدند، استقلال هم باید همین کار را بکند. نگاه کنید و ببینید رقبای شما چقدر برای چنین روزهایی برنامه ریزی می کنند. شما هم باید حرفه ای باشید. انتظار داریم سرمربی استقلال که خود را یک اروپایی حرفه ای معرفی کرد این روزها حرفه ای فکر کند. مانند لیگ برتر انگلیس که در روز سال نو به صورت کامل برگزار می شود. چه اشکالی دارد که در شب سال نو بازیکنی را تربیت کنیم یا فوتبال بازی کنیم؟

وقت پشیمانی نداریم

وی همچنین به نتایج خوب اخیر استقلال اشاره کرد و یادآور شد: حسرت امتیازات از دست رفته فایده ای ندارد. در شرایطی که 7 مسابقه تا پایان فصل داریم، می‌توانیم با استفاده از شرایط فعلی و این 21 امتیاز، منتظر لغزش رقبا باشیم و در عوض چیزی برای موارد و انصراف باقی نگذاریم. استقلال می تواند در این فصل قهرمان شود اما همه چیز به شرایط خود بازیکنان بستگی دارد.

ساپینتو هم باید در روز اول فروردین تمرین تیمی برگزار کند/ بازیکنان استقلال جم می خواهند تعطیلات را جشن بگیرند/ AFC کمیته حقوقی دارد;  چرا دزدی می کنی؟

با ضربه زدن آرامش تیم را خراب نکنید

او که در جریان اعتصاب بازیکنان استقلال بود، گفت: چنین خبری اصلا خوب نیست. برای تیمی که می خواهد قهرمان شود، زمان زیادی برای این کارها وجود دارد. حالا که کنفدراسیون فوتبال آسیا شرایطی را ایجاد کرده که هیچ بازیکنی محروم نیست، چرا باید در چنین شرایطی که تیم باید به آرامش برسد، این وضعیت را ایجاد کند؟

کارگر جم در پایان افزود: امیدوارم این موضوع خیلی زود حل شود و دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم. حالا که مردم به استقبال سال جدید رفته اند، نباید این گونه احساس تلخی در آنها کنیم. حالا استقلالی ها از بردهای اخیر به خصوص برد اهواز خوشحال هستند پس چرا باید اینطور روی شادی آنها تاثیر بگذاریم؟ گاهی فکر می کنم کمی صبر چیز خوبی است.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا