خبر

زمینه سفر مردم همدان به عتبات عالیات فراهم می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی باب‌الحوائجی پنجشنبه در جلسه هماهنگی پروازهای فرودگاه بین‌المللی همدان، گفت: یکی از دغدغه‌های استاندار همدان از بدو ورود به استان تا کنون به عنوان نماینده عالی دولت در استان، راه‌اندازی و توسعه فرودگاه بین‌المللی همدان است.

وی با بیان اینکه برقراری پروازهای به صورت برنامه محور در استان، می‌تواند نقش مهمی در رشد و توسعه حمل و نقل هوایی استان ایفا کند، اظهار کرد: شبکه مواصلاتی راه‌های استان باید استانداردهای لازم را داشته باشد تا بتواند رشد و توسعه را رقم بزند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان خاطرنشان کرد: شهرها و استان‌هایی در جهت توسعه قرار خواهند گرفت که دسترسی سایر نقاط کشور و حتی خارج از کشور به آن‌ها به سهولت انجام گیرد.

باب الحوائجی با بیان اینکه اگر به دنبال ایجاد استمرار فرهنگِ غنی استان همدان هستیم، باید شبکه مواصلاتی برای رفت‌وآمد اقشار مختلف به استان فعال باشد، گفت: با تمام امکانات و ظرفیت‌های استان، پروازهای فرودگاه همدان را حفظ و توسعه خواهیم داد.

این مسئول با تصریح بر اینکه مردم استان همدان باید از پروازهای فرودگاه بین‌الملی همدان حمایت کنند، افزود: مردم می‌توانتد با حمایت از پروازهای فرودگاه همدان، نقش مهمی در توسعه و تقویت این صنعت در استان داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی در جهت تقویت پروازهای فرودگاه بین‌الملی همدان برنامه داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با بیان اینکه توسعه شبکه پروازی استان در شرایط کنونی، برای فرودگاه همدان یک ضرورت است، گفت: زمینه سفر مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان به عتبات عالیات فراهم می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه گسترش و توسعه شبکه‌ای پروازهای بین‌المللی استان در دستور کار قرار گیرد، گفت: برای استان همدان یک پرواز انحصاری به یکی از کشورهای خارجی، در نظر گرفته شود.

باب الحوائجی با بیان اینکه در جهت حفظ شبکه پروازی استان، برنامه‌های مستمر نیاز است، اضافه کرد: استان همدان در برنامه راهبردی شرکت فرودگاه‌ها کشور دیده شود.

این مسئول با اشاره به اینکه از ظرفیت‌های انسانی و مادی و معنوی برای حفظ و نگهداری فرودگاه همدان استفاده شود، افزود: در راستای اطلاع‌رسانی در زمینه ترویج، فرهنگ‌سازی و تبلیغ پروازهای فرودگاه همدان، به صورت فراگیر در سطح استان و کشور انجام شود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا