خبر

رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی سخنرانی می‌کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرگزاری مهر، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، تولیت آستان قدس رضوی و استاندار در پیامی مشترک ضمن اعلام این خبر، از عموم مردم برای شرکت در مراسم سخنرانی دعوت کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

دگرگونی آفرینش و رویش دوباره طبیعت که امسال نیز با عطر روح‌بخش بهار قرآن همراه است، ما را به تفکر در رستاخیز طبیعت و دگرگونی اوضاع به سوی جهان دعوت می‌کند. “بهترین زمان.” – حلال «از این منظر خداوند متعال به ما نعمت فهم این آیات عظام را یک بار دیگر عنایت می کند.

اکنون در شرایطی سال جدید را آغاز می کنیم که به فضل الهی بار دیگر بصیرت و هوشمندی مردم غیور ایران موجب شکست سران استکبار و ناامیدی مخالفان این کشور شد. دریافتند که دسیسه ها و دسیسه های آنها در مقابل عظمت مردم آگاه و حقیر ارزش چندانی ندارد، هیچ اثری ندارد و نخواهد داشت.

تاریخ پرافتخار ملت ایران و پیشرفت‌ها و دستاوردهای حاصله در عرصه‌های مختلف طی سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی حکایت از آن دارد که هیچ مانعی بر سر راه پیشرفت این ملت وجود ندارد. این افراد به لطف خداوند می توانند بر آسیب ها و مجازات های سخت اقتصادی حاکمان و ظالمان جهان فائق آیند. آینده ایجاد آینده ای امیدوارکننده و الهام بخش برای ایران.

و صد سپاس باری قادر متعال که پس از سه سال انتظار و برون رفت از شرایط بحرانی شیوع بیماری مخوف کرونا، دوباره در آغاز بهار 1402 در سرزمین خراسان و کشور. شهر انقلابی مشهد به برکت بارگاه ملکوتی حضرت السمان. زیارت علی بن موسی الرضا علیه السلام یک هزار برای تهیه و خالق میزبان آمدن خوشحال رهبر عظمت امت اسلامی و ولی امر مسلمین جهان بار دیگر مورد توجه قرار گرفته است تا نقشه راه انقلاب و امت اسلامی، قوت قلب دوستان و یأس امیدهای واهی مشخص شود. دشمنان

ضمن تشکر از خداوند برای این نعمت عظمت با سلام خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم مومن و انقلابی مدینه و زائران عزیز حرم امام رضا (ع)آ)از علما، روحانیون، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، دانشگاهیان و اصناف دعوت می کنیم روز سه شنبه اول فروردین 1402 ساعت 15:00 با رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر رضوی دیدار و لذت ببرند. مندی از فضای ملکوتی این آستان مقدس سخنان گرانبها فن رحمت کنید و با الگوی امام راحل (رضی الله عنه) و رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کنید.

سید احمد علم الهادی نماینده ولی فقیه رضوی در خراسان و امام جمعه مشهد

احمد مراوی تولیت آستان قدس رضوی

یعقوبعلی نزاری، استاندار خراسان رضویمنبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا