خبر

رقیب اصلی استقلال پرسپولیس است/ ساپینتو باید یک پلی میکر خوب بیاورد/ بهتر بود حسین زاده در استقلال می ماند | جهان محتوا


ادموند اختر مهاجم سابق استقلالی خبروزچی در مورد انتقال حسین زاده به شارلوا بلژیک و شرایط این روزهای استقلال صحبت کرد که در ادامه می خوانید:

فکر می کنی تا الان تیم استقلال چگونه جذب شده است؟

به نظر من استقلال نیاز چندانی به کمک نداشت چون تیمش فصل گذشته با همین بازیکنان قهرمان مسابقات شد. شاید استقلال جزو معدود تیم هایی باشد که در فصل نقل و انتقالات می تواند با حداقل فعالیت وارد لیگ بعدی شود.

البته موافقید چند بازیکن را به این تیم بسپارید؟

بله، درست است که چند بازیکن رفتند، اما آنهایی که رفتند، بازیکنان اصلی و تعیین کننده استقلال نبودند. علاوه بر این استقلال چند بازیکن جوان و آینده دار جذب کرده است که می توانند با قرار گرفتن در جمع بازیکنان استقلال شرایط خوبی را برای این تیم ایجاد کنند.

جدایی حسین زاده و انتقال به شارلوا را چگونه می بینید؟

به نظر من اگر حسین زاده در استقلال می ماند و لیگ بیست و دوم را در کشورمان سپری می کرد بهتر بود. البته برخی از تصمیمات کاملا شخصی است و نمی توان در مورد آنها اظهار نظر کرد، اما شارلوا از بسیاری از تیم های لیگ برتری ضعیف تر است و شاید به دلیل اینکه در اروپا مستقر است، به نظر می رسد یک موقعیت خاص باشد. در حال حاضر بسیاری از بازیکنان لیگ ایران را می توان در کشورهایی مانند سوئد، سوئیس یا نروژ به میدان فرستاد. این وضعیت حتی در مورد پرتغال نیز صدق می کند. لیگ های دسته دوم و سوم اروپایی جز یکی دو باشگاه سرشناس و معتبر تیم های شاخصی ندارند و اگر ایجنت خوبی داشته باشید خیلی راحت می توانید به این تیم ها بروید.

آیا در مورد اردوی ترکیه صحبت می کنید؟

این کمپ از دو جهت بسیار خوب است. اولین مورد این است که بازیکنان فرصتی برای شناخت بهتر کادر مربیگری و افزایش ارتباطات دوستانه بین اعضای تیم دارند. در رده دوم استقلال می تواند با انجام چند بازی دوستانه آمادگی خود را بیشتر کند. فقط امیدوارم ساپینتو بتواند یک هافبک خوب در صنعت بازی برای استقلال به خدمت بگیرد.

به نظرت هافبک استقلال بازیساز نیست؟

در شرایطی که استقلال مهاجمان زیادی را جذب می کند، باید بازیکنی پشت این بازیکنان باشد که بتواند خط حمله را به خوبی تغذیه کند. اگر حسین زاده را جدا از استقلال بدانیم از تعداد بازیسازها و هافبک های تاثیرگذار این تیم کاسته می شود. بنابراین به یک نفر نیاز است که بتواند به خوبی مهاجمان را تغذیه کند.

به نظر شما رقبای اصلی استقلال در لیگ آینده کدام تیم ها هستند؟

به نظرم فولاد، تراکتور، سپاهان و گل هسته اصلی تیم های خوب لیگ آینده هستند، اما پرسپولیس می تواند حساسیت خاصی برای لیگ آینده ایجاد کند. زیرا به نظر من این تیم در فصل گذشته به درستی نقاط ضعف خود را پوشش داده و می توان آن را یکی از رقبای اصلی استقلال دانست.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا