خبر

رفع بزرگترین دغدغه مجیدی/ مشکل سربازی یزدانی حل شد؛ مرادمند در صف انتظار

خبرورزشی –

یکی از مشکلات بزرگ استقلال طی هفته های جاری، مشکل سربازی سیاوش یزدانی و حسین مرادمند بود. دو مدافع آبی پوشان که با رسیدن به زمان اعزام به خدمت سربازی می بایست دفترچه اعزام به خدمت خود را ارسال می کردند، از ابتدای اسفند مشمول خدمت شده و این مسئله باعث ایجاد یک بحران بزرگ در باشگاه استقلال شده بود.

از چند ماه قبل، فجرسپاسی یکی از باشگاه هایی بود که سعی داشت با فرا رسیدن زمان اعزام به خدمت مدافعان استقلال، آنها را به خدمت بگیرد و طبق آنچه که در برگ سبز یا همان برگه اعزام به خدمت دو مدافع آبی پوش ثبت شده بود، این دو بازیکن از اوایل اسفندماه باید عازم خدمت سربازی می شدند.

از آنجایی که پنجره نقل و انتقالات لیگ برتر در زمان اعزام سیاوش یزدانی و حسین مرادمند بسته بود، این دو بازیکن چاره ای نداشتند که یا راهی دسته یک شده و یا اینکه با استفاده از قوانین موجود، زمان اعزام به خدمت خود را به تعویق بیندازند و در خدمت استقلال باشند.

در این میان، مدیران استقلال طی هفته های گذشته سخت در تلاش بودند تا با استفاده از مجاری قانونی و بهره گیری از ظرفیت های موجود زمان اعزام به خدمت دو مدافع خود را به تعویق بیندازند و در این راستا نیز تلاش های مدیران این باشگاه نتیجه داده است.

طبق آخرین اخباری که به دست ما رسیده، مشکلات سربازی سیاوش یزدانی حل شده و آبی ها با استفاده از قانون سرباز قهرمان، زمان اعزام این مدافع ملی پوش خود را به تعویق انداخته اند و تلاش ها برای اینکه موضوع اعزام به خدمت مرادمند نیز به تعویق بیفتد، ادامه دارد.

به موجب  قانون سرباز قهرمان در زمان صلح کلیه ورزشکارانی که از طرف فدراسیون های ورزشی به عضویت تیم های ملی برگزیده می‌شوند با درخواست وزارت ورزش و جوانان و هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح می‌توانند خدمت مقدس سربازی خود را پس از طی دوره آموزش نظامی درنیروهای مسلح جمهوری اسلامی زیر نظر وزارت ورزش و جوانان در تیم‌های ملی سپری نمایند.

بدین ترتیب با سرباز قهرمان شدن سیاوش یزدانی، او مشکلی برای همراهی استقلال در ادامه فصل ندارد و آبی ها در تلاش هستند تا پرونده حسین مرادمند را نیز با قوانین موجود در سازمان نظام وظیفه  حل کرده و آبی ها از این مشکل عبور کنند. بدین صورت یکی از بزرگترین مشکلات استقلال برای ادامه لیگ بیست و یکم حل شود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا