خبر

رئیس جمهور در پیامی درگذشت ماموستا حسامی را تسلیت گفت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پی درگذشت ماموستا سیدصلاح الدین حسامی امام جمعه اسبق سنندج در پیامی نوشت: این عالم وارسته که فرزند دلاورش را نیز تقدیم استقلال و سربلندی کشور نمود، در حساس‌ترین برهه‌های تاریخی کشور مدافع و پاسدار حقیقی ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

در پیام تسلیت رئیس جمهور آمده است: درگذشت عالم مجاهد و انقلابی حاج ماموستا سیدصلاح الدین حسامی امام جمعه اسبق سنندج موجب تأسف و تأثر خاطر گردید.

آیت‌الله رئیسی در این پیام یادآور شد: این عالم وارسته که فرزند دلاورش را نیز تقدیم استقلال و سربلندی کشور نمود، در حساس‌ترین برهه‌های تاریخی کشور مدافع و پاسدار حقیقی ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود و در طی بیش از دو دهه خدمت صادقانه به نظام و مردم و تحمل هجمه‌های فراوان دشمنان نظام، در عرصه تبیین و روشنگری معارف دینی و به ویژه تقویت وحدت ملی و تقریب اقوام و مذاهب اسلامی همواره استوار و ثابت قدم بود و آثار و خدمات ارزنده‌ای از خود به جا گذاشت.

رئیس جمهور در پایان این پیام اظهار کرد: اینجانب مصیبت وارده را به بیت مکرم، مردم غیور استان کردستان به ویژه اهالی شریف سنندج، علمای اعلام اهل سنت تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و همجواری با فرزند شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا