خبر

رئیس‌جمهور مخالف جدایی این ستاره!

خبرورزشی –

به نقل از نشریه «آ اس» کیلیان امباپه به لطف درخششی که در بازی دو شب پیش پاری‌سن‌ژرمن مقابل رئال مادرید داشت، دیداری که در آن تنها گل بازی را به ثمر رساند، در کانون توجه رسانه‌ها قرار گرفت. مطابق انتظار بعد از رخ دادن این اتفاق بحث آینده امباپه هم زیر ذره‌بین قرار گرفت. مهاجم ملی‌پوش پی‌اس‌جی تا پایان فصل قرارداد دارد و گفته می‌شود که او خواهان پیوستن به رئال مادرید است و در پایان فصل این کار را انجام خواهد داد.

فرانسوی‌ها اما دارند تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا مانع از این اتفاق شوند. پس از پیشنهاد نجومی پاریسی‌ها به ستاره سابق موناکو برای ماندن در پارک دو پرنس، حالا بالاترین مقام سیاسی کشور فرانسه هم به تکاپو افتاده تا امباپه را در پاریس نگه دارد و او همچنان پرچمدار و سمبل لوشامپیونه باشد. این مشابه همان کاری است که نیکلا سارکوزی رئیس جمهور سابق فرانسه، یکی از تماشاگران بازی امباپه مقابل رئال در پارک‌دوپرنس، در گذشته انجام داد.

نمایش امباپه مقابل رئال مادرید سبب شده که خیلی‌ها از هم اکنون او را کاندیدای اصلی کسب توپ طلای سال ۲۰۲۲ بدانند و به همین دلیل هم فرانسوی‌ها نمی‌خواهند که افتخار داشتن برنده توپ طلا نصیب یک تیم خارجی شود.

این اولین باری نیست که ماکرون تمایل خود را برای ماندن امباپه در فرانسه ابراز می‌کند. او ماه ژوئن سال ۲۰۲۱ گفت: «پاری‌سن‌ژرمن باشگاهی فوق‌العاده است که توانسته به امباپه کمک کند پیشرفت داشته باشد. به نظر من ماندن امباپه در این تیم بسیار مهم است، نه تنها برای این باشگاه بلکه برای لیگ فرانسه.»Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا