خبر

ذوب آهن باید استقلال را ۳ تایی می‌کرد/ اینجا انگلیس نیست مجیدی هم مورینیو نیست!

خبرورزشی –

یکی از سوژه‌های اخیر لیگ برتر کشورمان درگیری لفظی و رسانه‌ای فرهاد مجیدی و مهدی تارتار بوده است. جمشید شامحمدی که در تیم بهمن تهران همبازی سرمربیان فعلی استقلال و ذوب آهن اصفهان بوده است حالا حرف‌های جالبی دراین خصوص دارد.

شما در تیم بهمن همبازی مهدی تارتار و فرهاد مجیدی بودید. درست است؟

بله، البته مهدی تارتار یک سال زودتر از من به بهمن آمده بود و فرهاد هم در تیم‌های پایه توپ می‌زد اما به دلیل استعداد بالایش در تمرینات و بازی‌های بزرگسالان هم حضور داشت.

می‌دانید چرا این پرسش را مطرح کردیم؟

من مصاحبه دو طرف را خواندم و چون هر دو را دوست دارم یک مقدار ناراحت و حتی متأسف شدم.

چرا؟

فرهاد مجیدی با این مصاحبه‌ها برای خودش دشمن تراشی می‌کند. دیروز علیه سرمربی تیم ملی آن طور حرف زد و حالا مهدی تارتار! او باید حرمت پیشکسوت خود را نگه می‌داشت.

البته فرهاد مجیدی بلافاصله از دراگان اسکوچیچ عذرخواهی کرد؟

این نشان دهنده شهامت اوست. من فرهاد را خیلی دوست دارم ولی متأسفانه کنار دستش به او کمک نمی‌کنند. من مدیررسانه ای استقلال را نمی‌شناسم اما می‌بینم یا می‌شنوم که برای پرسپولیس شاخ و شانه می‌کشد. وظیفه این آقا کمک به سرمربی استقلال در نشست‌های خبری است. چیزی که من می‌بینم چندان جالب نیست.

مهدی تارتار گفته بود مالکیت توپ در بازی با استقلال کاملا در اختیار ذوب آهن بوده و همین موضوع به فرهاد مجیدی برخورد تا جمله ژوزه مورینیو در مورد گواردیولا را به کار ببرد؟

استقلال تیم بزرگی است. من همبازی فرهاد ( مجیدی) بودم و او را دوست دارم. اگر هم حرفی می‌زنم به خاطر شناختی است که از قدیم از مجیدی دارم. شما به عنوان سرمربی استقلال یا پرسپولیس باید مراقب مصاحبه‌ها و حرفی که می‌زنید باشید. تیم فرهاد درحال حاضر صدرنشین لیگ است. انتقاداتی هم می‌شود که این تیم خوب بازی نمی‌کند اما می‌برد. او باید ظرفیت خود را برای شنیدن انتقادات بالاتر ببرد.

اینکه استقلال خوب بازی نمی‌کند ولی می‌برد را شما قبول دارید؟

من بازی استقلال و ذوب آهن را دیدم. به نظرم ذوب آهن می‌توانست ۳ گل به استقلال بزند اما درخشش حسینی گلر فرهاد و بی دقتی شاگردان تارتار این اجازه را نداد. با این وجود استقلال برنده شد و شاید بهتر بود سرمربی تیم برنده جور دیگری صحبت می‌کرد. نه لیگ ما لیگ برتر انگلیس و اسپانیاست و نه مربیان ما مورینیو و گواردیولا! بنابراین بهتر است به جای این جور حرف‌ها و دشمن تراشی‌ها حرمت یکدیگر را حفظ کنیم.

* بگذریم! می‌خواهیم نظر شما را درخصوص پرسپولیس و خرید جدیدش رامین رضاییان بپرسیم؟

– رامین خرید بسیار خوبی است. می‌تواند با ارسال‌ها و پاس گل‌هایش به تیم کمک کند. من شناخت خوبی از او دارم و می‌دانم خیلی می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. او هم تصمیم خوبی گرفت که به پرسپولیس برگشت و امیدوارم درنیم فصل دوم در  ششمین قهرمانی متوالی این تیم نقش آفرینی کند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا