خبر

دلیل نیمکت نشینی طارمی برابر لاتزیو/ پیروزی‌ها را جشن نمی‌گیرند …

خبرورزشی –

تیم های پورتو و لاتزیو در چارچوب بازی های دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات لیگ اروپا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم پرتغالی به پایان رسید. گل های این بازی را ماتیا زاکاینی در دقیقه ۲۳ برای لاتزیو و تونی مارتینز در دقایق ۳۷ و ۴۹ برای پورتو به ثمر رساندند.

سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو بعد از این دیدار گفت:‌ قبول دارم لاتزیو بیش از ما توپ را در اختیار داشت ولی کاری که لاتزیو با توپ انجام داد مربوط به سازماندهی دفاعی ما بود در اینجا ممکن است من مقصر باشم. در نیمه دوم اصلاحاتی انجام شد و بازی را بردیم که در این نیمه خیلی بیشتر از حریف موقعیت خلق کردیم. لاتزیو کیفیت فردی عالی و مربی بسیار باتجربه ای دارد. این نتیجه تازه ابتدای راه است ما باید برای بازی در شهر رم آماده باشیم که سخت خواهد بود.

این مربی درباره نیمکت نشینی مهدی طارمی و اوانیلسون گفت:‌ ما باید به وضعیت فیزیکی بازیکنان نگاه کنیم. اوانیلسون پیاپی بازی کرده است، ویتینها هم همینطور بوده است. مهدی طارمی هم مداوم در بازیها بوده است. ما یک گروه خوب داریم که همه آنها روزانه برای توجیه حضورشان در زمین تلاش می کنند. سپس این به من بستگی دارد، بسته به استراتژی بازی، که چه ترکیبی را انتخاب کنم.  دقیقاً همان اعتمادی را که به اوانیلسون و طارمی دارم، به مارتینز هم دارم و برای همین او را در ترکیب قرار دادم.

او در پایان گفت: پیروزی ها را جشن نمی گیرند بلکه قهرمانی ها را جشن می گیرند. ما تازه یک دیدار را با برد به پایان بردیم و بازیهای زیادی تا پایان باقی مانده است تا در لیگ اروپا بتوانیم خود را نشان دهیم. می خواهیم همینطور به روند خوب مان در لیگ و اروپا ادامه دهیم.

پورتو قبل از دیدار برگشت با لاتزیو باید در لیگ پرتغال برابر مورینسه به میدان برود.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا