خبر

دفاع مقدس امروز کشور «جهاد تبیین» است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احسان فرد آقایی پنجشنبه ضمن سفره یک روزه به شهرستان اندیمشک و دیدار با اقشار مختلف و بازدید میدانی از فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی این شهرستان در جمع خبرنگاران بیان کرد: اصلی‌ترین بخش این سفر حضور در همایش طلایه داران تبلیغ بود که همزمان با شهادت آیت‌الله شهید شیخ فضل الله محلاتی و مصادف با روز روحانیت و دفاع مقدس و با حضور اقشار تأثیرگذار و ائمه جماعات شهرستان اندیمشک برگزار شد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به جنگ پیچیده ترکیبی حال حاضر دشمن نسبت به کشور تاکید کرد: دفاع مقدس امروز ما چیزی نیست جز جهاد تبیین است.

وی افزود: اگر روزی در جبهه‌های حق علیه باطل با انواع سلاح‌ها مورد هجوم قرار می‌گرفتیم و گلوله‌ها به جسم‌ها و بدن‌های افراد می‌خورد اما در جنگ امروز که یک جنگِ شناختی و فکری است این گلوله‌ها و این ترکش‌ها به روح و قلب انسان‌ها اصابت می‌کند.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان یادآور شد: نقش شبکه تبلیغ در شناخت این عرصه و ایجاد آمادگی کامل برای مواجهه با این جنگ تمام عیار فکری بیش از پیش پر اهمیت جلوه می‌کند.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا