خبر

دفاعیات مجیدی از مهاجمان تیمش و بازی ندادن به مطهری و غفوری


شفقنا ورزشی – فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور گفت :  من از عملکرد مهاجمانم خیلی راضی بودم. تیم تراکتور تیم جنگنده‌ای است و بازی مقابل این تیم راحت نبود. 3 امتیاز خیلی مهم را به دست آوردیم و بابت این موضوع خوشحال هستم. ما امروز فرصت‌های زیادی ساختیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. فکر نمی‌کنم تراکتور حتی یک ضربه به چارچوب هم داشته باشد اما در مجموع از عملکرد کلی تیمم راضی هستم.

به گزارش شفقنا، وی در پاسخ به این سوال که خیلی‌ها معتقد هستند استقلال زیبا بازی نمی‌کند گفت: زیاد به این خیلی‌ها اهمیت نمی‌دهم. این افردا خیلی نیستند، آنها کسانی هستند که شما را به اینجا می‌فرستند که سوال بپرسید.

تراکتور تیم بزرگی است و بازی مقابل این تیم سخت است. من این پیش بینی را نداشتم که بازی راحتی داریم. تراکتور تیم بزرگی است و هواداران زیادی دارد و مطمئنا آنها در آینده می‌توانند جایگاه خوبی را کسب کنند. تراکتور در این فصل برای اولین بار با 3 دفاع بازی کرد و تا حدودی هم موفق بود اما به هر حال ما برنده بازی شدیم، برای این تیم در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه نقش هافبک‌ها در این بازی و نتیجه چقدر تاثیرگذار بود گفت: نظر شخصی من این است که تیم ما مستحق برد بود. همان چیزی که از بچه‌ها خواستم را اجرا کردم. افتخار می‌کنم که چنین بازیکنانی را دارم ولی به آنها پیغام می‌دهم چیزی تمام نشده است و باید راهمان را درست مثل 18 هفته‌ای که نباختیم ادامه بدهیم.

خبرنگاری گفت نظر شما در مورد بازی چیست و ظاهرا دو بازیکن شما به نام یزدانی و مرادمند سرباز هستند که مجیدی پاسخ داد:من در مورد بازی به اندازه کافی صحبت کردم اما ظاهرا شما گوش ندادید. در مورد سوالتان دوم شما باید بگویم در حیطه کاری من نیست که پیرامون صحبت کنم.

وی در خصوص اینکه چرا برخی بازیکنان مثل غفوری و مطهری برای استقلال بازی نمی‌کنند و یا کم بازی می‌کنند هر چند در نهایت تشخیص با سرمربی است گفت: سوالی مطرح کردید که خودتان هم جوابش را دادید. این در حیطه کاری سرمربی است که چه بازیکنی بازی کند و من تشخیص می‌دهم چه کسانی در ترکیب تیممان قرار بگیرند. من بر اساس نیاز تیم با مشورت کادر فنی تصمیم می‌گیریم چه بازیکنی بازی کند. ما بر اساس این موضوع که با چه تیمی بازی داریم و شرایط آن مسابقه نفرات مد نظر را به میدان می‌فرستیم.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا