خبر

دشمن نفوذ سپاه فراتر از مرزهای کشور را برنمی تابد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | جهان محتوابه گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ بهزاد القنبری عصر سه شنبه با جمعی از روحانیون و اعضای شورا دیدار کرد. تخته ها رهبر دینی آستارا و کانون مدارس با بیان اینکه انقلاب محدود به مرزهای ایران نیست، بلکه جهانی و فرامرزی است، اظهار داشت: پاسداران و بسیجیان نام و آداب و عقاید خود را برگرفته از اسلام ناب محمدی هستند و آورده اند. بر سکوی علما و پیشبرد اهداف انقلاب پیام‌محور و مأموریت امنیتی این را برای یک برنامه انقلابی جهانی می‌طلبد خیلی کوچک و حرکت کردن

سرهنگ القنبری با اشاره به جهانی بودن انقلاب اسلامی گفت: ما باید بستر این انقلاب را در نقاط مختلف دنیا فراهم کنیم و این بستر توسط سپاه پاسداران برگرفته از دل مردمی است که خلق شده است. . این نهاد انقلابی با طرحی که امام راحل و دیگر بزرگان را برجسته کردیم.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا با تایید پافشاری دشمن در دشمنی گفت: دشمن این موضوع را برنمی‌دارد. برنامه ریزی شده است سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خارج از مرزهای کشور، در مرزهای عقیدتی و فراتر از آن در آمریکای لاتین و کشورهای آزاد جهان و بر اساس مأموریت های ذاتی خود در میدان حضور دارد. رهبری و ترقی خواه انقلاب اسلامی این کشورها به دنبال استقلال برای رهایی از یوغ استعمار به آنها کمک کرد که در میدان بمانند و در جنگ بین حق و باطل حرفی برای گفتن داشته باشند.

و سرهنگ القنبری ادامه داد: با توجه به اینکه دشمنان جهان و ابرقدرت ها نتوانستند در مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقاومت کنند، تلاش می کنند چهره و عملکرد سپاه را در چشم مردم جهان بد جلوه دهند. ارزش ها را دشمن ارزش در نظر بگیرید. و جایگزین آن شود، از این رو سعی می شود با عناوین مختلف شبهاتی ایجاد کنند.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آستارا با بیان اینکه سپاه فقط یک نهاد نظامی نیست، افزود: زبده ترین افراد تحت عنوان تحقیقات علمی در این نهاد فعالیت می کنند که نمونه آن راه اندازی چندین است. ماهواره ها به فضا ، و فرزندان اینها با تلاش خود شرایط را برای جمهوری اسلامی به وجود آوردند و او در عرصه هوانوردی حرفی برای گفتن دارد.

وی افزود: باید اشراف و بصیرت عمیق نسبت به اطلاعات داشته باشیم و نسبت به دشمن بی تفاوت نباشیم و لذا در حوزه امنیتی برنامه تعمیم امنیت توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دنبال می شود تا همه آحاد جامعه احساس مسئولیت کنند. در این زمینه.

فرمانده سپاه آستارا با اشاره به 12 کیلومتری مرز ایران و آذربایجان در شهرستان آستارا گفت: مرز در برخی نقاط مرز بسته نشده است و با وجود گذشت 44 سال از پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل مقداری کمبودها و بی توجهی ها سلام دولت ها غیر از این منطقه ما ضعیف هستیم اما بچه های همین مردم در سپاه و بسیج زحمت می کشند تا مرزها را ببندند تا از نظر امنیتی مشکلی نداشته باشیم.منبع

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا