خبر

دروزاه‌بان استقلال و ادامه کلین شیت‌های پر تعداد در یک فصل – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر توانستند با یک گل میهمان خود فجر سپاسی را شکست داده تا به لطف امتیازات این بازی نه تنها صدرنشینی در لیگ برتر را تداوم بخشند، بلکه فاصله امتیازی خود را هم در صدر جدول نسبت به نزدیکترین تعقیب کننده به ۵ امتیاز افزایش دهند.

آبی پوشان در حالی این پیروزی را به دست آوردند که بر اساس یک عادت تکراری در این فصل دروازه خود را هم بسته نگه داشتند تا بر آمار فوق‌العاده آنها در تعداد گل‌های خورده در یک فصل اضافه کنند. امروز استقلال با تنها ۶ گل خورده در ۱۹ بازی دارای بهترین خط دفاعی لیگ است و آنها با سرعت به سمت خلق یک رکورد جدید و بهبود رکورد خودشان در داشتن بهترین خط دفاعی همه ادوار لیگ برتر پیش می‌روند.

استقلال تا پایان هفته نوزدهم تنها ۶ بار دروازه‌اش باز شده که این اتفاق در ۵ بازی رخ داده است و آنها تنها در یک بازی مقابل مس رفسنجان بیشتر از یک بار تسلیم شده‌اند؛ که البته در آن بازی هم با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی رسیده‌اند.

شاگردان مجیدی در این ۱۹ بازی، ۱۲ بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده‌اند تا با ۱۲ کلین شیت رکورد دار تعداد کلین شیت در این فصل باشند.

استقلالی‌ها در حالی ۱۲ کلین شیت ثبت کرده‌اند که نقش سید حسین حسینی با ثبت ۱۰ کلین شیت بسیار مهم است تا سنگربان آبی پوشان که در غیاب وریا غفوری کاپیتان اول این تیم نیز می‌باشد، اولین دروازه بانی باشد که در فصل جدید تعداد کلین شیت های خود را دو رقمی کرده است.

مجیدی در این فصل با ترمیم ساختار دفاعی آبی پوشان اصل را بر گل نخوردن گذاشته و با در پیش گرفتن همین روش تیمی را روانه میدان کرده که گل زدن به آن برای دیگر تیم‌ها دشوار می‌باشد.

استقلال در حالی برابر فجر سپاسی دوازدهمین کلین شیت خود را ثبت کرد که نقش حسینی در بسته نگه داشتن این دروازه مهم بود و او در کنار هدایت خوب خط دفاعی، در مواردی هم با واکنش‌های به موقع دروازه تیمش را بسته نگه داشت.Source link

تیم جهان محتوا

ما برای خلق محتوایی بدیع، جذاب، جامع و مفید تلاش می کنیم❤.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا